Skip to main content

Hiszpański zespół Power/Heavy Metalowy IN VAIN właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią Fighter Records na wydanie swojego szóstego pełnego albumu zatytułowanego „Back to Nowhere”, który ukaże się 8 lutego 2024 roku w formatach CD i cyfrowych.

Podróż zespołu rozpoczęła się pod koniec 2003 roku, a ich debiutancką demówkę „Spirit of Earth” wydali w 2005 roku, po której nastąpił album „Dawn of Misery” w 2007 roku. Przez ponad dwie dekady IN VAIN budował swoje dziedzictwo, wydając pięć pełnych albumów: „Of Gods and Men” (2009), „In Death We Trust” (2012), „The Little Things that Matter” (2014), „IV” (2017) i „All Hope is Gone” (2021). Te albumy prezentowano obok znanych zespołów takich jak Freedom Call, Astral Doors, RAM, Axxis i Steelwing.

W oczekiwaniu na nadchodzące wydanie „Back to Nowhere” planowane na początek 2024 roku, dla którego zespół podpisał kontrakt z Fighter Records, IN VAIN powraca do swoich korzeni. Album zawiera bezpośrednie i potężne hymny, nawiązujące do klasycznego Heavy Metalu, prezentując brzmienie, mistrzostwo i doświadczenie zgromadzone przez prawie dwie dekady kariery.

Oracle
16952 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Slidhr debiutuje

OracleOracle14 marca 2013

Skomentuj