Skip to main content

Przekazujemy info:

TRIBAL CONVICTIONS’ZINE powraca w styczniu 2024 roku i nie ma mowy o żadnej lipie. Tego nie da wam nawet ksiądz po kolędzie. Mnóstwo wywiadów z takimi kapelami jak: KATAKOMBA, SCABBARD, MARY, LOUD NIGHT, SCITALIS, WRETCHED FATE, SNAKE EYES, FUNEREALITY, FROZEN BLOOD, FLESH CRUSHER, EXUL, CUG, HORNED CULT, VOMITT, CULTIST, DOMINANCE, BLACK KNIFE, HELL TREPANNER, HASSELHOFF MESSERCHMITT, PAINFUL INSOMNIA oraz z tuzami z OBLITERATION, CORPSESSED i ENFORCED. A do tego, jak zawsze, mnóstwo recenzji wszelakiej maści muzyki, zinów, książek i nawet kilka relacji z koncertów. A wszystko to ubrane we wspaniały layout, który wyszedł spod ręki Bereta z TOTAL DEATH…. 80 stron, drukarnia i papier, którym ciężko jest się podetrzeć;-) 

A do tego specjalnie wyselekcjonowana składanka w cenie zinie – sam „metal” z głębokich  czeluści podziemia, jako tło pod treść do czytania. Czy potrzeba wam lepszej rekomendacji?? Po swoją kopię pisać tutaj: wydawnictwopsycho@gmail.com

Oracle
16940 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj