Skip to main content

Wyczekiwany piąty album Nowych Szwedzkich Bogów Gothenburskiego Death Metalu z Carnal Savagery dostępny będzie od 26 stycznia. Wydawcą będzie Moribund Records.

Dostępne są przezroczyste wersje płyt winylowych w kolorze formaldehydu żółtego i czarnego, z alternatywną okładką! Utworzony z popiołów pierwotnej fali szwedzkich prekursorów death metalu z lat 90., CROMLECH, CARNAL SAVAGERY wydało dotąd 4 albumy, cieszące się uznaniem krytyków i notujące na listach radiowych: „Grotesque Macabre” (2020/2023), „Fiendish” (2021), „Scent of Death” (2022) i „Worm Eaten” (2022).

CARNAL SAVAGERY powraca teraz jak żywy trup, by zjeść wasze mózgi i zawładnąć światem swoim dotychczas najważniejszym i najbardziej udanym albumem, „Into The Abysmal Void”. „Into The Abysmal Void” to 11 nowych, ożywiających zwłoki utworów, wypełnionych melodyjnym duchem Gothenburga, wijącym się groove’em death metalu i wystarczającą brutalnością, by ponownie ożywić umarłych!

Dzięki „Into The Abysmal Void” CARNAL SAVAGERY wspina się na szczyt stosu trupów, osiągając najwyższe poziomy w scenie death metalu!

Oracle
16943 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj