Skip to main content

 

Od 11 lipca dostępna jest nowa płyta bytomskiego zespołu Prosecutor zatytułowana „Sól Życia”. To drugi po wydanym w 1992 roku albumie „Krew Czarnej Ziemi” pełny studyjny materiał tej zasłużonej załogi. Fani zespołu musieli więc czekać 27 długich lat.

 

Koncertowa premiera płyty będzie miała miejsce 20 lipca w Tychach, gdzie w Underground Pub zagrają: reaktywowany po wielu latach DestroyersProsecutor i Styxx. Więcej szczegółów tego koncertu tutaj: https://www.facebook.com/events/2316215151970971/

 

Materiał na płytę „Sól Życia” został zarejestrowany w marcu bieżącego roku w rybnickim studio No Fear Records. Znajduje się na nim 11 kompozycji utrzymanych w stylistyce staroszkolnego, tradycyjnego thrash metalu, do którego Prosecutor jest mocno przywiązany. Zespół zdecydował się wydać płytę własnym nakładem, bez wsparcia żadnej wytwórni i będzie ją dystrybuował za pośrednictwem strony internetowej oraz podczas koncertów.

 

Lista utworów:

 1. Droga
 2. Sól Życia
 3. Cyfrowy Ból
 4. Do Końca
 5. Królestwo Złotych Łez
 6. W Cieniu Ludzkiej Miłości (Auschwitz)
 7. Nigdy Więcej
 8. Wybrani Mordercy
 9. Prawo
 10. W Przestrzeniach Głodu
 11. Alkohol

 

Więcej o zespole:

www.prosecutor.pl

www.facebook.com/prosecutorpl    

Oracle
17138 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj