Skip to main content

calm hatcheryZespół CALM HATCHERY zakończył właśnie prace nad trzecią pełną płytą.
Album zatytułowany „Fading Reliefs” został nagrany, zmasterowany i zmiksowany w białostockim Hertz Studio (BEHEMOTH, VADER, DECAPITATED, TRAUMA) przez braci Wiesławskich na przestrzeni kilku miesięcy 2013 i 2014 roku.
Materiał zawiera osiem utworów brutalnego i technicznego death metalu, który przypadnie do gustu fanom MORBID ANGEL, HATE ETERNAL, NILE, IMMOLATION i jest to bez wątpienia najbardziej dojrzały materiał w dorobku kwartetu z północnej Polski.
 
Oto jak lider zespołu Huzar komentuje zawartość nowej płyty:
 „Fading Reliefs” to album niepokojący, filozoficzny, agresywny, momentami przestrzenny i etniczny, obnażający człowieka z jego fałszywego wyobrażenia o swoim znaczeniu istnienia we wszechświecie, z jego religiami i mitologiami. Jednocześnie ukazujący drogę poprzez samopoznanie i wyciszenie… W drodze wyjątku zamieściliśmy specjalny utwór w języku polskim i angielskim ku chwale Powstania Warszawskiego w 1944!”.
 
Premiera albumu wyznaczona została na 15 września 2014 roku w Selfmadegod Records, a już teraz udostępniony został do odsłuchu pierwszy utwór z nadchodzącej płyty – „Ilusory World” jest dostępny na oficjalnym profilu SoundCloud oraz kanale YouTube wytwórni Selfmadegod Records.
 
Od dziś można zamawiać „Fading Reliefs” w przedsprzedaży w sklepie internetowym Selfmadegod:http://www.selfmadegod.com gdzie oprócz standardowej wersji CD, koszulek i pakietów dostępne jest również ekskluzywne, limitowane do 200 sztuk wydanie zawierająca wyszywaną naszywkę, kostkę gitarowa z logiem zespołu oraz slipcase.
 
Już 11 września rusza trasa Blitzkrieg VII z udziałem VADER, VESANIA oraz CALM HATCHERY. Zespół będzie promował nowy album w 14 polskich miastach:
 
11.09 – Łódź, Luka
12.09 – Wrocław, Alibi
13.09 – Poznań, Eskulap
14.09 – Szczecin, Słowianin
16.09 – Bydgoszcz, Estrada
17.09 – Gdańsk, Parlament
18.09 – Białystok, Zmiana Klimatu
19.09 – Warszawa, Stodoła
20.09 – Kraków, Fabryka
21.09 – Bielsko-Biała, Rudeboy
25.09 – Zabrze, Wiatrak
26.09 – Rzeszów, Vinyl
27.09 – Jasło, Hala Mosir
28.09 – Lublin, Graffiti

Oracle
17138 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj