Skip to main content

Nakładem Profound Lore Records, dziewiętnastego kwietnia, ukaże się trzeci album Amerykanów z Antichrist Siege Machine“Vengeance Of Eternal Fire” będzie składał się z dziesięciu numerów, które wylądują na taśmie (tutaj za pośrednictwem Stygian Black Hand), na cd oraz na winylu (dostępne będą cztery wersje kolorystyczne). Można już odsłuchać singiel z tegoż (poniżej) i zamawiać stuff w preorderze – tutaj. Okładką zajął się Burney. Nagrywki i mix odbyły się w Viva studio. Wokale nagrał Bob Quirk, a masterem zajął się Arthur Rizk.

*****

22 lutego pożegnał się ze światem Alal’XhaaszturXhaasztur udzielał się ostatnio w Hellvetron czy też Nexul. Grał również między innymi w Nyogthaeblisz (bass, wokal) oraz Black Witchery (gitara). Przyczyna śmierci nie jest znana.

*****

Weselmy się! Na 21 marca Purity Through Fire przewidziało wydanie “The Absence Of Grace”, piątego długograja Order Of Nosferat (na focie do tego wydania newsflesha). Materiał ten dostępny będzie w formie cd, digipacku formatu A5, na winylu oraz na taśmie. Na krążku usłyszymy łącznie dziesięć kawałków.

*****

Memento Mori skurwysyny! Ta wytwórnia na 22 kwietnia przewidziała wydanie drugiego krążka chilijskiego, death metalowego Coffin Curse. “The Continuous Nothing” ma wjechać na cd i będzie składać się z ośmiu numerów. Próbka poniżej.

*****

Powracamy jeszcze na chwilę do Purity Through Fire. 21 marca nakładem tej wytwórni ukaże się debiutancki materiał niby black metalowego Granitader. “Der Wald Zwischen Den Welten” dostępny będzie jako digipack i znajdzie się na nim osiem numerów plus intro i outro. Poniżej wideo do jednego z utworów. Sami oceńcie…

*****

Nie ma Iron Bonehead Productions, nie ma zabawy. Jest Iron Bonehead Productions jest zabawa. Tym razem dzięki tej wytwórni za niespełna miesiąc – 22 marca – ukaże się debiutancki krążek “Hymns To The Moon” niemieckiego, doom / death metalowego Moon Incarnate. Na krążku usłyszymy siedem numerów. Jeden do odsłuchu ponizej.

*****

Chile. Z tego kraju pochodzi Critical Defiance. Ten thrash metalowy hord wyda swój nowy krążek zatytułowany “The Search Won’t Fall…” już 22 na cd dzięki Unspeakable Axe Records oraz na winylu dzięki Dying Victims Productions. Na krążku usłyszymy jednaśnie numerów, w tym ten poniżej.

*****

Finowie z death / grindowego Unborn Generation pochwalili się nowym kawałkiem, który znajdzie się na siódmym albumie grupy. “Rattus“, bo taki tytuł nosi krążek, ma się ukazac tej wiosny. I to tyle na dzisiaj.

Łysy
792 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

Nowa płyta Invasion

OracleOracle16 lipca 2010
Newsy

Nowy krążek Red Death

OracleOracle31 października 2019

Skomentuj