Skip to main content

Na początek sprostowanko. Poprzednie wydanie newsflesha miało błędny numer. Zamiast 116 powinno być 115 wydanie… No ale i tak w chuju to macie więc jedziemy z tym szajsem…

Iron Bonehead Productions na 12 kwietnia zaklepało datę wydania drugiego krążka nowozelandzkiego Heresiarch. Następca wydanego w 2017 roku „Death Ordinance” będzie nosił tytuł „Edifice” i będzie go można przytulić na cd oraz na winylu. Jeden kawałek jest już do odsłuchu:

*****

To jednak nie jedyna premiera sygnowana Iron Bonehead Productions. Tego samego dnia pojawi się również trzeci album amerykańskiego Crucifer. „Led Astray” będzie składać się z dziewieciu numerów, które zostały wtłoczone na cd oraz na winyl.

*****

Nakładem Cyclopean Eye Productions ukaże się na taśmie czwarty album indonezyjskiego Exhumation. Materiał zatytułowany „Master’s Personae” będzie składał się z dziesięciu numerów i będzie można go wyłapać pod koniec maja. Za wydanie cd i winyl – które pojawi się 26 kwietnia – odpowiedzialne będzie Pulverised Records. “Master’s Personae” został zmiksowany przez Bable Sagala w Watchtower Studio (Goddess Of Fate, Warmouth) a zmasterowany przez Jack’a Control’a w Enormous Door Mastering (Aura Noir, Darkthrone, Bastard Priest, Frozen Soul). Okładką zajął się José Gabriel Alegría Sabogal (Cult Of Fire, Dysangelium, Slægt, Whoredom Rife) a artworkiem Daniele Valeriani (Candlemass, Dark Funeral, Mayhem).

*****

Pojawił się drugi numer z nadchodzącego pełniaka norweskiego Khold. Macie go poniżej. Natomiast dla przypomnienia: „Du Dømmes Til Død” ukaże się dwudziestego drugiego marca nakładem Soulseller Records. Album został nagrany, zmiksowany i zmasterowany przez samego Andy’ego La Rocque w szwedzkim Sonic Train Studios.

*****

Zajebisty news: Blasphamagoatachrist jest w trakcie nagrywek nowego albumu. Następca wydanego w 2020 roku „Bastardizing the Purity” ma pojawić się jeszcze w tym roku nakładem Nuclear War Now! Productions. Czekamy.

*****

Cały czas jesteśmy w nowościach. Japońskie świry z Coffins wracają po pięciu latach z nieświeżą dawką grania. Na „Sinister Oath” znajdzie się 9 numerów, a premiera została zaplanowana na 29 marca. W sklepie Relapse można składać zamówienia na wszystkie trzy formaty. No i singielek oczywiście już wisi.

*****

Dunkelheit Produktionen ssie pałę i wskakuje do kategorii Rip Off za lecenie w chuja z winylowym wydaniem „Doomsday Requiem” Kapala, które do tej pory się nie ukazało…

*****

Gruzy, gruzy! Nakładem Sentient Ruin Laboratories 22 marca pojawi się debiutancki materiał pochodzącego z Minneapolis black / death metalowego Aberration (w składzie typy m.in. z Suffering Hour czy też Void Rot). Na „Refracture” złoży się łącznie 5 długich numerów, a które zostały wtłoczone na winyl, płytę cd oraz na taśmę magnetofonową (ps. to te typy na głównej focie tego wydania newsflesha).

*****

Natomiast na piątego kwietnia 20 Buck Spin zapowiedziało wydanie trzeciego krążka death metalowego Witch Vomit. „Funeral Sanctum” dostępne będzie na płycie cd, winylu oraz na taśmie. Proeordery już ruszyły tutaj. Poprzedni krążek grupy – „Buried Deep in a Bottomless Grave” – ukazał się w 2019.

Łysy
792 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

Wieści od Wound

OracleOracle31 grudnia 2018

Skomentuj