Skip to main content

Duński black metalowy Ó​ð​kraptr nakładem Signal Rex wyda kompilacyjny album zawierający dwa wydane wcześniej demosy: „Det Onde Øje” oraz „Drømme i Heksehuset” pod tytułem… „Ó​ð​kraptr”. Znajdzie się na nim szczęśc numerów. Większośc materiału została zremasterowana przez Henri Sorvali w Trollhouse Audio.

*****

Francuski death metalowy Benighted wypluł na świat wideo, które jest pierwszym singlem z nadchodzego nowego albumu „Ekbom”. Materiał ma się ukazać dwunastego kwietnia za pośrednictwem Season Of Mist. Na krażku pojawi się dwanaście numerów, które będą zamknięte w nieco ponad 36 minut grania.

*****

Na piątego kwietnia Personal Records przewidziało wydanie “Bovine Mockeries Of Human Posturing”, debiutancki album pochodzącego z Baltimore doom / death metalowego Wrektomb. Stuff wjedzie na cd i będzie zawierać pięc numerów. Za artwork odpowiedzialne jest Misanthropic-Art.

*****

Również piatego kwietnia, ale za pośrednicwem Agonia Records pojawi się dziewiąty album włoskiego black / death metalowego Hour Of Penance. „Devotion” zostało nagrane we włoskich Bloom Studio i Kick Studio, a zmiksowane i zmasterowane w Hertz Studio. Na materiale usłyszymy dziesięc numerów.

*****

Niderlandzki black metalowy Duindwaler zaprezentował kawałek, który znajdzie się na debiutanckim albumie zespołu. Krążek będzie nosił tytuł “In Het Heemskerks Duin” i będzie dostępny dwudziestego pierwszego marca za pośrednictwem Void Wanderer Productions i War Productions na cd, a za pośrednictwem Zwaertgevegt na taśmie. Na materiale usłyszymy sześć numerów.

*****

„Arcana Rising” taki tytuł nosi debiutancki materiał Coffin Storm. Zespół tworzą Apollyon (Aura Noir), Bestial Tormentor (Infernö) oraz Fenriz (Darkthrone), który udziela się na wokalu. Krążek pojawi się 29 marca za sprawą Peaceville Records na winylu (czarny i limitowany pomarańczowy) oraz na cd. Preordery już ruszyły tutaj.

*****

Glen Benton i koledzy dalej plują na chłopa na krzyżu, tym razem w 12 nowych numerach. Płyta „Banished by Sin” pojawi się 26 kwietnia za sprawą Reigning Phoenix Music.

*****

Amerykanie z deathmetalowego Petrification wracają po sześciu latach i mają dzisiaj dla nas całe „Sever Sacred Light” do odsłuchu. Na album składa się osiem ochłapów, a całość trwa 35 minut. Wydaniem krążka zajął się fiński label Svart Records. Winyle i CD można zamawiać w tym miejscu.

*****

I to tyle na dzisiaj…

Łysy
792 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

Nowiny od Famishgod

OracleOracle3 października 2016

Skomentuj