Skip to main content

Na początek najważniejsze: Never Surrender Festival III ponownie został ogłoszony kurwa! Tym razem padło na datę 7 – 9 grudnia przyszłego roku. Baardzooo jestem ciekaw co z tego wyjdzie, zważywszy na fakt, że na tej edycji mają zagrać tylko zespoły ze stajni Iron Bonehead i Nuclear War Now!. Mocno więc czekam na pierwsze ogłoszenia. Może być grubo.

*****

Kanadyjczycy z death metalowego Crown Of Madness zapowiedzieli swoją najnowszą epkę na 23 lutego przyszłego roku. Materiał będzie nosił tytuł „Elemental Binding” i będzie dostępny za pośrednictwem zespołu. Na materiał złożą się cztery numery, jeden z nich macie poniżej.

*****

Tydzień temu pisałem o nowym albumie Malokarpatan, a w tym tygodniu gruchnęła wiadomość, że brazylijski black metalowy Necromante szykuje split właśnie z Malokarpatan. Materiał ma się ukazać za pośrednictwem czeskiej Doomentia Records. Czekam, a jakże!

*****

Dwudziestego pierwszego grudnia ukazał się debiutancki album chilijsko/ekwadorskiego, black metalowego Grymmstalt. Za wydanie “Anthems Of Mournful Despondency” odpowiedzialna jest Signal Rex. Winyle oraz taśma mają wjechać w marcu przyszłego roku.

*****

Francuzi z death metalowego Catacomb wydadzą swój debiutancki materiał na wiosnę przyszłego roku za pośredictwem Xtreem Music. “When The Stars Are Right” wjedzie na cd, winyl oraz na taśmę.

*****

Wystartował preorder nowego krążka Terrestrial Hospice. Zamówienia “Caviary To The General” możecie klepać na stronie Ancient Dead. Materiał dostępny będzie dziesiątego lutego na cd, w sześciopanelowym, limitowanym digipacku oraz na limitowanej taśmie. Na materiał złoży się dziewięć numerów, które łącznie trwać będą czterdzieścipięć minut. Słuchałem już całości, warto przytulić.

*****

Wpierw Black Silesia Open Air Festival VI: Razor. Natępnie powrót Metal Mine: Taake, ­1914 oraz Gaerea. Następnie Summer Dying Loud: Candlemass, Benediction, Owls Woods Graves, Maggot Heart… a to dopiero początek, a już cały internet zadowolony z listy ogłoszeń, zaś największy z nich wszystkich, czyli Mystic Festival daje Ci takiego dziada Danzig’a, który zagra w Gdańsku swój album „Danzig”… To już kurwa nawet śmieszne nie jest i nie pomoże tutaj nawet Dismember

*****

Kanadyjczycy z death / thrashowego Sarkasm podzielili się kawałkiem z nadchodzącego, debiutanckiego krążka. Macie go poniżej. “As Empires Decay” ukaże się 26 stycznia nakładem Xtreem Music i będzie dostępny na cd, na winytu (100 kopii splatera oraz 150 kopii czarnego winyla) oraz na taśmie (w limicie 50 sztuk), a także cyfrowo. Na materiał wjedzie łącznie jedenaście numerów.

*****

Teraz luty. Dokładnie drugi dzień tego miesiąca przyszłego roku. Tego dnia Caligari Records wyda album “Infernal Ordinance”, który będzie debiutem doom/black metalowego, pochodzącego z Nashville Act Of Impalement. Materiał będzie dostępny na cdo raz na taśmie i złoży się na niego dziewięć numerów.

*****

Nakładem War Vellum ukazło się wznowienie pierwszego materiału Tsalal – „ללַצָ”. Wydawnictwo dostępne jest na taśmie w limitowanej ilości stu sztuk, ale i tak nikt tego nie słucha. Kopia już zamówiona, czekam na przesyłkę.

*****

I to by było na tyle.

Łysy
806 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj