Skip to main content

Zaczynamy od Attic. Niemcy wracają po siedmiu latach z trzecim pełniakiem. „Return of the Witchfinder” ukaże się pierwszego marca nakładem Ván Records na cd, winylu (dwie wersje kolorystyczne), jako box (cd, winyl, taśma) oraz w wersji cyfrowej. Na tygodniu natomiast pojawił się teledysk do jednego z utworów. Macie go poniżej.

*****

Nakładem Prophecy Productions 29 marca pojawi się dwuczęściowe wydawnictwo kompilacyjne Xasthur. Jak sama nazwa wskazuje na „Vol.1 Splits 2002-2004” oraz „Vol.2 Splits & Bonus 2007-2009” pojawią się utwory, które znalazły się na splitach wydanych właśnie w tych okresach. Materiał dostępny będzie na podwójnych winylach w kolorze czarnym, jako przezroczysty winyl i kolorze prześwitującym niebieskim. Prordery tutaj i tutaj.

*****

Pochodzący z Pennsylanii death metalowe Gore Machine wyda swój debiutancki materiał już 23 lutego. “Macerated & Liquified” pojawi się za pośrednictwem Horror Pain Gore Death Productions na cd oraz w wersji cyfrowej. Usłyszymy na krążku dziesięć numerów które nagrał, zmiksował i zmasterował Druesome – odpowiedzialny za wszystko, co z Gore Machine jest związane.

*****

Zostajemy przy mięsie. 29 marca nakładem Me Saco Un Ojo Records (winyl), w kooperacji z Dark Descent Records (płyta cd) oraz Extremely Rotten Production (taśma) pojawi się debiut duńskiego Septage. Na “Septic Worship” usłyszymy piętnaście kawałków. Jeden do odsłuchu poniżej.

*****

Nakładem 20 Buck Spin dwudziestego drugiego marca pojawi się drugi pełniak kalifornijskich doom / death metalwoców z Civerous. „Maze Envy” nagrany, zmiksowany i wyprodukowany przez Andrew Solisa w Deadstare Audio zawierać będzie siedem numerów. Okładkę stworzył Juanjo Castellano.

*****

Above Aurora wydaje trzeci krążek. “Myriad Woes” ukaże się nakładem War Anthem Records 29 marca zarówno na cd jak i na winylu. Na krązku usłyszymy pięc utworów. Nagrany w Antisound Studio przy udziale Michała “Neithana” Kiełbasy, zmikoswany i zmasterowany przez Filipa Hałuchę w Heinrich House Studio z okładką autorstwa Dominiki Pery.

*****

„Hellish Expectations” taki tytuł nosi nowym album Midnight, który pojawi się już 8 marca, a krążek wypełni 10 wyjątkowo krótkich strzałów, bowiem całość ma się zamknąć w zaledwie 25 minutach. Wydaniem ponownie zajmie się Metal Blade, które przygotuje dla nas kasetki, winyle, CD i wersję cyfrową. A tutaj można chapnąć jeden z kawałków:

*****

Natomiast ósmy krążek Furze będzie miał swoją premierę 5 kwietnia. „Caw Entrance” będzie dostępny na CD, kasecie, winylu i w formacie digital. Preorder tego materiału jest dostępny w Devoted Art Propaganda i na bandcamp zespołu. Dodatkiem jest platat. Pojawi się również koszulka.

*****

I w zasadzie tyle…

Łysy
792 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

Wieści od Pessimist

OracleOracle27 października 2015

Skomentuj