Skip to main content

Na początek w klimacie wisielczym. Najnowsza EPka zespołu Trup z Warszawy ukaże się nakładem Godz ov War Productions. Materiał będzie nosił tytuł „Nie” i złoży się z pięciu black/sludge/noise’owych  kawałków. Materiału szukajcie od 11 listopada. 

*****

Teraz taki niby prawdziwy, rasowy blaczur. Terrestrial Hospice powraca. Po wydanym dwa lata temu „Indian Summer Brought Mushroom Clouds” przyszedł czas na krążek numer trzy. Inferno i spółka powracają z nowym długograjem „Caviary to the General”, który ukaże się już tej zimy dzięki rodzimemu Ancient Dead Productions.

*****

Zmieniamy gatunek na metal śmierci. „Planetary Disruption” to tytuł debiutu Suborbital. Death metalowcy wydadzą ją nakładem War Anthem Records. Będzie trwał czterdzieści trzy minuty i złoży się z jedenastu kawałków zmasterowanych w World Famous Studios, a zajął się tym Pete De Boer (Blood Incantation, Faceless Burial, Spectral Wound). Można sprawdzić też już jeden z kawałków. Reszta 4 listopada. 

*****

I teraz znwouż black metal. 21 grudnia ukaże się nowa, czwarta płyta Order of Nosferat. Fińsko – niemiecki projekt wypuści ją nakładem Purity Through Fire Records. Album będzie zatytułowany „Vampiric Wrath Unleashed”. Znajdzie się na nim dziesięć kompozycji, z czego jedna jest już do odsłuchu poniżej.

*****

Idziemy dalej. Memento Mori podpisało papier z filipińskim, death metalowym Formless Oedon. Efektem dealu będzie wydanie na cd debiutanckiego materiału grupy: “Streams Of Rot”. Krążek ma się ukazać dwudziestegoczwartego kwietnia przyszłego roku.

*****

Skoro mowa o przyszłym roku. Leper Colony to zespół znanego z Morgoth Marca Grewe, który złączył siły z Roggą Johannssonem. 13 stycznia zespół wyda nowy album zatytułowany po prostu „Leper Colony” i na którym znajdzie się  dziewięć numerów. Okładkę doń stworzył Alex Tartsus (De ProfundisDepravity). Wydawcą będzie Transcending Obscurity Records. 

*****

I poraz kolejny czarny metal. Fiński black metalowy Rienaus wypuścił na świat kolejny utwór z nadchodzącej płyt. Macie go poniżej. Tymzasem trzeci album zespołu zatytułowny “Luciferille” ma się ukazać dwudziestegopiątego listopada nakładem Kvlt.

*****

Tymczasem jutro nakładem Signal Rex powinien pojawić się debiutancki krążek czeskiego Bran. “Odcházení” ma pojawić się na cd, a w późniejszym czasie także na winylu. Na krążek złożą się cztery numery. Artworkiem i okładką zajęłą się Pavlína Kovaříková.

*****

Nieśmiertelny ciągle żyje. Black metalowy Immortal anonsuje nową płytę – będzie ona zatytułowana „War Against All”. Dziesiąty krążek w dyskografii zespołu złoży się z ośmiu kompozycji, wyprodukowanych w Earshot & Conclave Studios. Okładkę stworzył Mattias Frisk. Całość zostanie wydana przez Nuclear Blast Records. Płyta ukaże się w przyszłym roku. Okey.

*****

Kolkata Inner Order Propaganda anonsuje: debiut Vipannamaya zatytułowany „On the Banks of Vaitarani” ukaże się nakładem Psychodelic Lotus / Goatowarex. Hail KIOP !

*****

A skoro jesteśmy w Indiach, to na zakończenie:

Łysy
804 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Recenzje

Decline of the I „Inhibition”

PathologistPathologist16 listopada 2012

Skomentuj