Skip to main content

Na początek wjeżdżamy od razu z Iron Bonehead Productions. Niemiecka wytwórnia wyda 2 lutego przyszłego roku szósty długograj chilijskiego Unaussprechlichen Kulten. Materiał będzie nosił tytuł “Häxan Sabaoth” i pojawi się na winylu oraz na cd. Złoży sięna niego siedem numerów. Jeden z nich możecie odsłuchać poniżej.

*****

Tego samego dnia, ale za sprawą Signal Rex pojawi się dwójeczka od fińskiego, blackowego Hollow Woods. Materiał dostępny będzie na cd oraz na winylu. Na “Like Twisted Bones Of Fallen Giants” usłyszymy siedem numerów.

*****

Wracamy na chwilę do Chile. Morning Death pochwalił się utworem z nadchodzącego, debiutanckiego materiału zatytułowanego “Desde El Otro Lado”, który ma się pojawić już ósmego grudnia. Krążek ma zostać wydany za pośrednictwem Tragedy Productions jako digipack. Materiał został nagrany między sierpniem 2021 a styczniem 2022 roku, zaś miksy odbyły się między październikiem tegoż a majem 2023.

*****

Przenosimy się ciut dalej, prosto do ciepłej Brazylii. “Cesariana”, taki tytuł będzie nosić trzeci pełniak black metalowego Litosth. Wydaniem materiał zajmie się Personal Records, a data premiery przewidziana jest na drugiego lutego. Na krążku usłyszymy osiem numerów. W tym ten poniżej.

*****

W styczniu, dokładnie 19 dnia tegoż miesiąca, nakładem Dark Descent Records na płycie cd i płycie winylowej poijawi się debiutancki materiał death / thrashowego Sovereign. Na “Altered Realities” złoży się siedem numerów.

*****

A skoro przy Dark Descent Records jesteśmy. To na 8 grudnia wytwórnia przewidziała wydanie drugie krążka islandzkiego, black metalowego Nyrst. Materiał będzie nosił “Völd” i dostępny będzie na cd, winylu oraz na taśmie i cyfrowo. Usłyszymy na nim siedem numerów. Za artwork odpowiedzialny jest Nightjar Adam Burke, layout Skaðvaldur, a za fotosy Þorsteinn Dagur Rafnsson.

*****

Jeśli kogoś to obchodzi, to Defeated Sanity podpisało cyrograf z Season Of Mist. Efektem tego mezaliansu ma być siódmy pełniak zespołu, który ma zostać wydany w przyszłym roku.

*****

Wracamy do debiutów. Dissimulator, death / thrashowy band prosto z Montrealu wyda swój debiutancki materiał – “Lower Form Resistance” – 26 stycznia za pośrednictwem 20 Buck Spin. Usłyszymy na nim siedem numerów. Jeden macie tutaj:

*****

Invictus Productions natomiast wyda debiutancki materiał black metalowego Hasturian Vigil. „Unveiling the Brac’thal” ma pojawić się drugiego lutego na płycie cd oraz na winylu. Na krążek złożą się cztery numery, które łącznie będą trwać nieco ponad 33 minuty. Muzyka Hasturian Vigil inspirowana jest takim zespołami jak Mortuary Drape, Absu, Mercyful Fate, Negative Plane czy też Zemial. Za okładkę odpowiedzialny jest Canopic Ire.

*****

Łysy
802 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

eclipser
Newsy

Wieści od Eclipser

OracleOracle29 kwietnia 2021

Skomentuj