Skip to main content

Ależ ten czas zapierdala… Bez pitolenia, jedziemy więc z tym szajem!


Na począteczek zarzucimy gruzem. Otóż 22 marca nakładem Profound Lore Records ukaże się drugi pełnowymiarowy album death metalowego Apparition (tego z Los Angeles w stanie Kalifornia jakby kto pytał). Krążek, na którym znajdziemy sześć numerów, będzie nosić tytuł “Disgraced Emanations From A Tranquil State”. Próbkę gruzu macie poniżej. Natomiast jeśli jesteście zainteresowani, możecie pocisnąć preorder tutaj (sklep na Europę).

*****

Pod koniec lutego za sprawą Hell’s Fire Records pojawi się winylowe wznowienie splitu Necromantia z Varathron. „The Black Arts / The Everlasting Sin”, który pierwotnie ukazał się w 1992 roku, teraz dostępny będzie w limitowanej edycji 1000 sztuk (700 czarny wosk, 150 sztuk „bagienny” kolor – Necromatnia i 150 sztuk „błękitny” – Varathron) zapakowanych w getefodzie z oryginalną okładką. Zamówienia możecie cisnąć tutaj.

*****

A jeśli mało Wam Baxaxaxa, to 30 kwietnia będzie można zgarnąć “Spells From The Crypt”, czyli kompilację zawierającą demo “Hellfire” z 1992, “The Old Evil” demo z 2019 oraz siódemkę “Devoted to HIM” z 2020 roku. Całość dostępna będzie na cd oraz na taśmie za pośrednictwem Dusktone.

*****

O… klepiąc sobie tego newsflesha otrzymałem info, że Inferna Profundus Records już 4 marca wyda dwa krążki. Pierwszym z nich będzie piąty album amerykańskiego, black metalowego Oppressive Descent. Krążek będzie nosił tytuł „Sulfuric Wrath”, ukaże się na winylu w ilości sztuk 150 i znajdzie się na nim dziewięc numerów.

Drugim materiałem będzie epka brytyjskiego, black metalowego Lore. Materiał nosi tytuł „Altars of the Precipice Possession” (materiał ukazał się w ubiegłym roku na taśmie) i ukaże się na winylu w ilości 100 sztuk.

*****

“Nebulas Of Self-Desecration” tak tytuł będzie nosić debiutancki pełniak chilijskiego death metalowego Uttertomb. Wydawcą będzie Pulverised Records, które wyda ten materiał na cd, winylu i w wersji cyfrowej już 19 kwietnia. Za okładkę odpowiedzialny jest Khaos Diktator (Devourment, Fuming Mouth, Gaerea). Na krążku znajdziemy osiem numerów.

*****

Natomiast 20 marca nakłądem Amor Fati Productions w kooperacji z Extraconscious Records pojawi się drugi krążek belgijskich black metalowców z Lhaäd. Materiał będzie nosił tytuł “Beneath” i dostępny będzie na cd oraz na winylu. Znajdziemy na nim sześć kawałków. Jeden z nich do odsłuchu:

*****

Nieco ponad tydzień później, bo już 29 marca Osmose Productions wyda „Nomad”, siódmy album black metalowego Darkestrah. Materiał wjedzie na cd, winyl oraz na taśmę. Na albumie usłyszymy siedem numerów.

*****

Niderlandzcy death / thrashowcy z Dead Head obchodzą w tym roku jubel 35lecia istnienia. Mimo iż dziady, to jednak wydają w tym roku ósmy album. Materiał będzie nosił tytuł “Shadow Soul” i ukaże się za pośrednictwem Hammerheart Records 29 marca. Na albumie usłyszymy osiem numerów. Producentem krążka jest Erwin Hermsen (Toneshed Studio) artworkiem zaś zajął się Vladimir Chebakov

*****

Natomiast Raw War, kanadyjscy crustowcy, podpisali kontrakt z Sentinent Ruin. Wytwórnia ta wypuści debiutancki album zespołu wraz z niewydaną dotychczas siedmiocalówką. Całość ukaże się na dwunastocalowym winylu. Album będzie nosił tytuł Total Raw War”, ukaże się 9 lutego i złoży się na niego 17 numerów.

*****

I na koniec nowy numerek od Diocletian, który już 15 lipca za pośrednictwem Nuclear War Now! Productions wyda swój piąty album zatytułowany „Inexorable Nexus”, który złoży się z dziesięciu numerów. Naturalnie na winylu, taśmie i na cd. Bdb kawałek, kurwa czekam motzno!

Łysy
792 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj