Skip to main content

Wszyscy już dobrze wiedzą, że niebawem ukaże się dwójeczka Cruciamentum. Fajnie, co nie? No, to więc w gwoli przypomnienia: dwójka będzie zatytułowana „Obsidian Refractions” i ukaże się w listopadzie, dokładnie 24 dnia tegoż miesiąca, nakładem Profound Lore Records na płycie cd, płycie winylowej, taśmie magnetofonowej oraz w wersji cyfrowej. Na tygodniu ukazał się drugi singiel zapowiadający nadchodzący album. Wideo poniżej.

+++++ +++

Także kolumbijczycy z Funeral Vomit pochawalili się drugim kawałkiem z nadchodzącego debiutu. Kawałek poniżej, natomiast debiut nosi tytuł “Monumental Putrescence” i ukaże się za pośrednictwem Xtreem Music 19 grudnia na płycie cd, płycie winylowej, taśmie magnetofonwej oraz w dystrybucji cyfrowej. Na płycie odsłuchamy dziesięc numerów.

+++++ +++

Natomiast pierwszego grudnia należy spodziewać się drugiego materiału niemieckiego, black metalowego Dethroned. Materiał, który ukaże się za pośrednictwem Dominance Of Darkness Records, będzie nosił tytuł “A Bridge To Eternal Darkness” i ukaże się na płycie cd, płycie winylowej i taśmie magnetofonwej. Na materiale znajdziemy dziesięć kawałków (w tym cover Grausamkeit). Równolegle z premierą powinno pojawić się wznowienie debiutu zespołu. Wydane w 2017 roku “Bluotrunst” powinno pojawić się jako sześciopanelowy digipack z alternatywną okładką.

+++++ +++

Pozostajemy przy mrocznej w piździec sztuce. 20 października pełnym albumem zadebiutuje włoski black/death metalowy Askesis. “Beyond the Fate of Death” ukaże się za pośrednictwem Time To Kill Records. Na materiał złoży się łącznie osiem numerów. Jeden z nich możecie odsłuchać poniżej.

+++++ +++

Jedziemy w brutalniejsze rejony. Drugi album kanadyjskiego, death metalowego Ceremonial Bloodbath (w składzie ludzie m.in. z Encoffinate, Grave Infestation, Mass Grave) ukaże się ze znaczkiem Sentient Ruin Laboratories. Krążek będzie zatytułowany “Genesis of Malignant Entropy” i dostępny będzie 17 listopada na płycie cd, płycie winylowej, taśmie magnetofonowej oraz w dystrybucji cyfrowej.

+++++ +++

Wracamy do czarciego grania. Na tygodniu pojawił się pierwszy kawałek zwiastujący dziewiąty album Aeternus. Krążek, który będzie zatytułowany “Philosopher”, pojawi się dzięki Agonia Records 17 listopada na płycie cd, płycie winylowej (w 5 wariantach kolorystycznych), taśmie magnetofonowej oraz w dystyrbucji cyfrowej. Na materiał złoży się z siedmiu utworów. Okładkę, ilustracje i layout wykonała Mar.A.

+++++ +++

Dziesięć numerów znajdzie się na dziesiątym albumie eksperymentalnego Gnaw Their Tongues. „The Cessation of Suffering” bo tak będzie zatytułowany, ukaże się 24 listopada dzięki Consouling Sounds.

+++++ +++

Natomiast ósmego grudnia za pośrednictwem Aural Music pojawi się siódmy album belgijskiego Slow. Materiał zatytułowany Abîmes I złożony będzie z czterech, długich utowrów.

+++++ +++

A na zakończnie kawałek z nadchodzącego, koncertowego krążka Watain. Materiał ma pojawić się trzeciego listopada nakładem Nuclear Blast Records i będzie nosił tytuł „Die In Fire – Live In Hell„. Dostępny będzie jako digipack cd oraz na dwóch płytach winylowych (w dwóch wersjach kolorystycznych).

Łysy
802 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj