Skip to main content

Tym razem zaczniemy od naszego ulubionego Iron Bonehead Productions. 4 listopada niemiecka wytwórnia wypuści nowy album Os – węgierskich black metalowców. Płyta, druga w dyskografii, będzie zatytułowana „Tehom” i ukaże się na kompakcie oraz winylu. Na albumie znajdzie się sześć kompozycji, jedną możnecie odsłuchać sobie poniżej.

*****

Natomiast miesiąc wcześniej ta sama wytwórnia wyda europejską wersję debiutanckiego krążka brazylijskiego Cerimônia. “Sul-Americano Metal Negro Da Morte” wjedzie na 12” winyl i zawierać będzie czterdzieści pięć minut obskurnego, dziwnego i groteskowego kakofonicznego dźwiękowego bólu, który zamknie się w limicie 300 egzemplarzy. Czekam jak pojebion!

*****

Przenosimy się z powrotem do listopada. Tegoż miesiąca, a dokładniej jego czwartego dnia zaplanowano premierę debiutu Vacuous Depths – death metalowej grupy z Florydy. Składająca się z dziesięciu numerów (trzydziestu czterech minut muzyki) płyta będzie zatytułowana Corporal Humiliation”. Materiał ukaże się dzięki współpracy Blood Harvest RecordsChaos Records Goat Throne Records.

*****

Niecałe trzydzieści siedem minut będzie trwać nadchodzący album black metalowego Woods of Desolation. Płyta zatytułowana „ The Falling Tide” złoży się z sześciu utworów i ukaże się nakładem Season of Mist Records. Ukaże się 9 grudnia, a poniżej można sprawdzić premierowy utwór. Płyta powstała w Cold Ways Studios (Australia) & ViTeR Music (Ukraina). Za okładkę odpowiada Lucas Ruggieri .

*****

Znowuż afera. Chaos Vault raczył krótko, acz zwięźle zrecenzować – no jak kurwa smieli chuje ! – nowy album wszechpotężnego Behemoth! Fani tegoż nie pozostawili na naszym recenzencie suchej nitki:

„Chcemy być cool wiec zamiast rzetelnej recki coś tam jebniemy beda się cieszyć…słabizna”

„To wylewanie gówna na zespół, bo lider to lub tamto jest słabe.”

Jechanie po tej płycie to jakiś trend, chyba każdy chce zaistnieć bardziej niż Behemoth. A najslabsze to sugerowanie się tymi grafomanskimi reckami jakby nikt wlasnego mózgu nie miał”

„czytanie tego waszego webzinu ostatnio składa się do wymiotów…”

„no i żebrolajki wpadły”

Dziękujemy. Mamy kolejny content na następne ekskluzywne wdzianka dla naszych stałych, wiernych Czytelników. Rozumiemy też fanów i obronców Pana Adama, ale prawda jest jednak brutalnie prawdziwa: album jest po prostu cieniutki i zginie szybciutko w potoku setki jemu podobnych, copypasotwych, label metalowych zespołów czy tego chcecie czy nie.

„Za to bycie chujami was lubię!” o! I takich fanów wielbimy !

*****

Wyjdźmy z piaskownicy i wrócmy do newsów: Szwedzi z death metalowego Defleshed, po siedemnastu latach milczenia, wypuszczą swój szósty krążek 28 października. Wydawcą płyty zatytułowanej „Grind Over Matter” będzie Metal Blade Records. Okładkę do niej stworzył Roberto Toderico. Na albumie znajdzie się jedenaście utworów o łącznym czasie trwania trzydziestu pięciu minut. Powstał on w Rorysound Studios w Uppsala.

*****

Dalej zostajemy w śmierć metalu, bo oto brutal death metalowy Kommand podpisał cyrograf z 20 Buck Spin, efektem czego będzie wydanie kolejnego albumu zespołu w przyszłym roku. Z kronikarskiego obowiązku: debitancki lp zespołu Terrorscape ukazał się w 2020 roku.

*****

Niemieccy death metalowcy z Disgusting Perversion wypuszczą swój drugi album 21 paźdiernika. Bawarczycy zatytułują go „Remember Me” – został zmasterowany przez V. Santura w Woodshed Studios (Dark Fortress, Pestilence), a za okładkę odpowiada Juanjo Castellano (Revel In Flesh, The Black Daliah Murder). Wydawcą będzie Black Sunset Records. 

Disgusting Perversions

*****

Cyrografów ciąg dalszy. Kanadyjski death/thrash metalowy Sarkasm związał się z Xtreem Music, które to wyda debiutancki album zespołu. “As Empires Decay” ma ukazać się na początku przyszłego roku. Masteringiem zajął się sam Dan Swanö w niemieckim Unisound Studios. Na albumie gościnnie pojawia się Luc Lemay. Sarkasm powstał w 19990 roku i do tej pory spłodził cztery dema i zdążył się już rozpaść w 1994 roku.

*****

A propos powrotów. Już wkrótce, bo po 17 latach krakowski Sceptic uraczy swoich fanów nowym, długo wyczekiwanym studyjnym albumem. Płyta nosić będzie tytuł „Nailed to Ignorance”, a do obowiązków wokalisty wrócił Marcin Urbaś. Materiał na płytę zarejestrowano w Lateral Sound przy współpracy z Grzegorzem Środa (Kat&Roman Kostrzewski). Nad miksami i masteringiem pracował Piotr Mańkowski w Coverius (Turbo, Wolf Spider). Autorem okładki jak i zdjęcia zespołu jest Marcin Halerz, natomiast layoutem wydawnictwa zajął się Piotr Szafraniec. Premiera zaplanowana jest na 30 września bieżącego roku i ukaże się jako CD jewelcase, CD digipak oraz w formie limitowanego zestawu kolekcjonerskiego (pre-order).

sceptic

*****

Natomiast trzy dni wcześniej, to jest czternastego października Profound Lore Records wyda nowy album black metalowego Gevurah. “Gehinnom” wjedzie na wszystkich dostępnych nośnikach i wydany zostanie w kooperacji z End All Life/Norma Evangelium Diaboli. Na krążek złoży się siedem numerów: 1. Gehinnom, 2. At The Orient Of Eden, 3. Blood-Soaked Katabasis, 4. Towards The Shifting Sands, 5. LV: 6-22, 6. Memento, Homo…, 7. Gloria In Exelsis Deo, Et Ira Ad Homines In Terra

*****

Na koniec… tak się kurwa death metal…

Łysy
805 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj