Skip to main content

Na pierwszy strzał lecimy z wieściami od Iron Bonehead Productions. 23 listopada wytwórnia ta wyda na taśmie w limitowanej ilości 100 sztuk ostatni album Impetuous Ritual„Iniquitous Barbarik Synthesis”. Miodzio

*****

Ta sama wytwórnia wyda też split Grabunhold z Circle OF Shadows. “Lamentationen” ma pojawić się 8 grudnia na cd oraz na winylu. Każdy z zespołów zaprezentuje po trzy kawałki.

*****

Tegoż samego dnia ukaże się również debitancki materiał amerykańskiego, black metalowego Azathoth’s Dream. “Nocturnal Vampyric Bewitchment” dostępne będzie na winylu, a wtłoczone na nim będzie dziewięc numerów. Jeden z nich poniżej.

*****

Za niespełna cztery tygodnie, 27 października dokładnie, nakładem Purity Through Fire pojawi się nowy krążek fińskiego Nôidva. “Lappish Shatanism” pojawi się jako digipack i znajdziemy na nim osiem numerów. Jeden z nich do odsłuchu poniżej.

*****

Tegoż samego dnia i też za sprawą Purity Through Fire pojawi się nowy mini album Finów z black metalowego Iku-Turso. “Ikuinen Kirous” będzie można zdobyć na cd oraz w digipacku formatu A5. Wersja winylowa pojawi się nieco później. Na mini znajdziemy siedem numerów.

*****

Tydzień wcześniej za sprawą Dying Victims Productions ukaże się debiutancki materiał kolumbijskiejgo, speed metalowego Reckless. “Sharp Magick Steel”, dostępne będzie od 20 października na taśmie, płycie cd oraz na winylu, a znajdziemy na nim osiem utworów.

******

Polsko-Ukraiński Three Eyes Of The Void 27 października zaprezentuje swój debiutancki album „The Atheist”, który pojawi się za sprawą Folter Records. Znajdzie się na nim sześć numerów. Jeden do odłsłuchu poniżej.

*****

Teraz szybko o wznowieniach. Pierwsze to „Häxan” Chultes Des Ghoules, która doczeka się wznowienia na podwójnym winylu za pośrednictwem niemieckiej Of Crawling Shadows Records. Premiera 31 października, a jakże! Drugie to „Ostrza” Leichengott, które zostało pierwotnie wydane w 2009 roku przez Triumf Productions tylko na kasecie w ilości 66 sztuk, a teraz doczeka się wznowienia dzięki Under The Sign Of Garazel Productions na jednostronnym 12” winylu. Materiał podobno w tłoczni, więc pozostaje tylko czekać…

*****

Blood Red Throne wyda swój jedenasty album za pośrednictwem Soulseller Records. “Nonagon” będzie dostępny 26 stycznia Za artwork odpowiedzialny jest Giannis Nakos / Remedy Art Design.

*****

W sieci dostępny jest nowy numer od Cemetery Urn, który wejdzie w skład piątego, pełnego krążka zespołu. Tytułowy utwór zapowiadający „Suffer The Fallen” możecie odsłuchać poniżej. Materiału szukajcie 27 października via Hells Headbangers

Łysy
804 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj