Skip to main content

Na początek nowy materiał Embrace Of Thorns. Szósty w dorobku Greków materiał ma się ukazać dziesiątego października tego roku nakładem Nuclear Winter Records. Następca wydanego w 2018 roku Scorn Aesthetics będzie nosił tytuł „Entropy Dynamics i wjedzie tradycyjnie na cd, winyle oraz na taśmy. Krążek będzie składał się z jedenastu numerów.

*****

Dalej jesteśmy w premierach. Nowy krążek Imprecation! Materiał będzie nosił tytuł „In Nomine Diaboli” i ukaże się czternastego października tego roku nakładem Dark Descent Records. Album będzie do wzięcia na cd, winylu oraz na taśmie. Całość została nagrana i zmiksowana w Mike BBQ. Masteringiem zajął się Dan Lowndes w Resonance Sound Studio a artworkiem Jose Gabriel Alegria Sabogal. Preordery startują już drugiego września.

*****

Teraz słów kilka o szwedzkim Lustre. Na tygodniu ukazał się singiel, który zwiastuje nową płytę tego projektu. Macie go do odsłuchu poniżej. “A Thirst for Summer Rain” będzie ósmym materiałem w dorobku Nachtzeita na który złożą się cztery utwory. Premiera przewidziana jest na 26 sierpnia (cd), zaś na winyl poczekamy do 28 października. Wydaniem zajmie się Nordvis Produktion.

*****

Niespełna miesiąc później, bo już 23 września The Sinister Flame zapowiada wydanie drugiego materiału hiszpańskiego, death metalowego Orthodoxy. Krążek który będzie nosił tytuł Ater Ignis i ukaże się na cd, winylu oraz na taśmie. Materiał zamknie się w siedmiu utworach trwających łącznie nieco ponad 45 minut.

*****

A skoro już przy The Sinister Flame jesteśmy. To wytwórnia ta wypuści też drugą płytę Celestial Grave. Album będzie nosił tytuł Vitriolic Atonement” a znajdzie się na nim sześć kompozycji. Płyta będzie dostępna od 23 września. Póki co Finowie mają na swoim koncie EPkę, kompilację oraz pełnowymiarowy debiut. v

*****

I teraz coś dla ochłody. Nowy kawałek zaprezentował też portugalski Mons Veneris. Utwór pochodzi ze zbliżającego się, piątego już, materiału Inversados d’Um Abismo de Podridão, ktory będzie dostępny od jedenastego września dzięki Signal Rex. Na taśmie i na cd. Na winylu nieco później, jeszcze w tym roku.

*****

Czternastego października Eternal Death wyda debiutancki album black metalowego V.E.I.N.. “Blood Oaths” wtłoczone zostanie na winyl. Za projekt odpowiedzialny jest Deat Fiend (wokale, gitara), a wspomogli go w nagrywkach Hellvomit (gitara), Cathach (bass i wokale) oraz Ratt (bębny). Na mareriał złoży się osiem utworów. Więcej info: facebook.com/eternaldeathusa

*****

“As Legends Fade And Gods Die” tak zaś będzie nosił tytuł drugiego krążka Nowozelandzkiego black/thrash metalowego Exordium Mors. Stuff wyjdzie za pośrednictwem Praetorian Sword Records na winylu oraz w fgormie cyfrowej. Jeden z kawałków można już odsłuchać

*****

A dwudziestego pierwszego września Purity Through Fire wypuści na świat debiutancki krążek niemieckiego, black metalowego Atronos. “Fehde” pojawi się na cd, digipacku w formacie A5 oraz na taśmie i – nieco później – na winylu. Na materiał złoży się osiem numerów.

*****

I na koniec konkretne ciosy a nie pizdowate granie. Na 23 sierpnia War Vellum zapowiada wydanie następujących materiałów (według numerów katalogowych):

WAR-vllm 047 – Black Abyss – „Garbhodaka” – bestialski black metal rodem z – a jakże! – Kanady. 30 minut sążnego wpierdolu.

WAR-vllm 048 – Tsalal „Gazing into Psilomelane” – dwa utwory oraz outro. 25 minut noisowej ściany. Czekam jak pojebany!

WAR-vllm 049 Cremation „Black Death Cult” – wznowienie kompilacji, która pierwotnie ukazała się w 2009 roku nakładem Satanic Skinhead Propaganda. Na bębnach i na wokalu J. Read (Revenge, Conqueror, Axis of Advance)

WAR-vllm 050 Urutau „Nihilistic Paraphilia” black/death metal rodem z Brazylii

WAR-vllm 051 Bullet Clenched in Teeth „Humid Jungle Flashes” soniczny rozpierdol z ponurymi pasażami wplecionymi w kakofonię dźwięków.

*****

…a na koniec tradycyjnie Kalkuta:

Łysy
804 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj