Skip to main content

Zacznijmy od tego, że death/grindowy RatKing z Seattle wypuści swój najnowszy krążek 29 września. „Psychotic Reality został nagrany w  Soundhouse Studios, zaś miksami zajął się Taylor Young w The Pit recording studio. Wydawcą materiału na winylu i kasecie będzie  Satanik Royalty Records.

*****

Kurwa, uwielbiam te reklamowe hasełka. Na przykład takie: dzwon pogrzebowy niesie swą pieśń skąpaną w świetle księżyca. Wzywa nieczyste dusze na szczyt Diabelskiej Góry, wzywa do zawarcia paktu i oddawania Mu czci31 października 2023 r. światło księżyca ujrzy drugi album Teufelsberg  „Pakt mit dem Teufel” Album koncepcyjny, dedykowany nieświętej pamięci doktora Fausta, zostanie wydany przez portugalską Signal Rex.

*****

Wychodzimy z lasu. Brytole ze speed metalowego Dungeon pochwalili się nowym kawałkiem, który wejdzie w skład mini albumu “Into The Ruins”. Utwór macie poniżej. Natomiast sam materiał ukaże się nakładem Dying Victims Productions już 22 września i znajdzie się na nim pięc utworów.

*****

Wracamy do black metalu. Tym rzem Finlandia. Na 27 października Osmose Productions przewidziało wydanie czwartego albumu fińskiego właśnie Aegrus. Krążek ma nosić tytuł “Invoking The Abysmal Night” i ma on wjechać na cd, taśmę i winyl. Znajdzie się na nim siedem kawałków. Za okładkę odpowiedzialny jest po raz kolejny Helgorth z Babalon Graphics.

*****

Jakiś czas temu było info, że Profanatica wydaje nowy album. No to tym razem mamy kolejny utwór z nadchodzącego wielkimi krokami “Crux Simplex”, który ma się ukazać 22 września nakładem Season of Mist.

*****

Hiszpanie z heavy metalowego Slowburn zapowiedzieli swój drugi krążek. Materiał którego tytuł to „Fire Starter” ukaże się 17 października nakładem Fighter Records na cd oraz w wersji cyfrowej. Na krążku znajdzie się dziesięc numerów.

*****

Przeskakujemy na thrash metal. Duńczyc z Destabilizer grający właśnie thrash wydadzą swój debiut “Violence Is The Answer” za pośrednictwem Horror Pain Gore Death Productions 22 września na cd. NBa materiał wjedzie dziewięc numerów.

*****

W listopadzie, dokładnie dziesiątego, ukaże się nowa epka Sodom. Materiał będzie nosił tytuł „1982” i będzie zawierać ponownie nagrane kawałki: ’1982’ (Remix), ‘Witching Metal’, ‘Victims Of Death’, ‘Let’s Fight In The Darkness Of Hell’ oraz ‘Equinox’. Materiał ukjaże się nakładem SPV / Steamhammer.

*****

O ! A jeśli ktoś czekał na winylowe wydanie debiutu black / death metalowego Abhorrency niech szykuje kase. 1 września nakładem Sentient Ruin ukaże się „Climax of Disgusting Impurities”. I tym akcentem kończymy to wydanie newsflesha.

Łysy
804 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj