Skip to main content

Na początek gruzella. Contaminated wrzuciło do sieci premierowy kawałek z nadchodzącego wielkimi krokami drugiego pełniaka. Krążek będzie nosił tytuł “Celebratory Beheading” i pojawi się nakładem Blood Harvest Records już dziewiątego lutego. Na krązku znajdziemy dziesięć numerów. A otwierający album track macie poniżej.

*****

Grubszy miesiąc później, niderlandzki black metalowy Duindwaler wyda swój debiutancki materiał. “In Het Heemskerks Duin” dostępny będedzie dzięki Void Wanderer Productions oraz War Productions jako digipack oraz w formie cyfrowej. Wydawcą taśmy zaś będzie Zwaertgevegt. Na krążku usłyszmy sześć numerów. Tytułowy macie poniżej.

*****

Wracamy do miesiąca lutego. Drugiego dnia tegoż żabojady z black / death metalowego Necrowretch wydadzą swój nowy krążek za pośrednictwem Season Of Mist. Album będzie nosił tytuł “Swords Of Dajjal”. Do utworu powstał teledysk, który kręcony był w Hiszpani oraz… Kirgistanie (ot, tak egzotyka). Za jakość video odpowiada Mounir Chraibi.

*****

Dwa tygodnie temu wspomniałem o tym, że The Vision Bleak powraca z nowym albumem. Na tygodniu pojawiły się konkrety. Album będzie nosił “Weird Tales” i będzie to tak naprawdę jeden, w chuj długi kawałek, który będzie podzielony na 12 rozdziałów. Ukaże się 12 kwietnia za pośrednictwem Prophecy Productions w kilku wariantach, których nie chce mi się wymieniać (bo taki ze mnie dzisiaj leniwy chuj), ale możecie sobie je zobaczyć TUTAJ i od razu zamówić w preorderze. Zajawkę nowego krążka macie poniżej.

*****

Zostajemy w Germani. Na 29 lutego zaplanowano premierę nowej płyty black metalowców z Halphas. Ośmiootworowy krążek będzie zatytułowany „Sermons Of The Black Flame”. Wydaniem zajmie się Folter Records. Będzie to trzecia płyta w dorobku Niemców.

*****

Drugi pełnowymiarowy album zespołu Dom Zły, zatytułowany „Ku pogrzebaniu serc” ukaże się już pierwszego lutego. Autorką okładki jest Patrycja Podkościelny, gdańska ilustratorka i litografka. Muzyka została zarejestrowana w Mustache Ministry Studio. Nagranie i mix zrealizował Marcin Klimczak, a za mastering odpowiada Tim De Gieter (Much Luv Studio). Na krążek złoży się dziewięc numerów, które wyda na fizycznym nośniku Arcadian Industry.

*****

Natomiast 24 maja Rottin Christ wyda swój czternasty album. „Pro Xristoy (Προ Χριστού)” ukaże się za pośrednictwem Season Of Mist. Na albumie usłyszymy dwanaście numerów, ktore zostały zarejestrowane Deva Sounds Studios w Atenach. Producentem był sam Sakis Tolis, a inżynierem dźwięku Fotis Bernando oraz Aggelos Karatzas. Za miks odpowiedzialny jest Jens Borgen, a master Tony Lidgren które zostały wykonane w Fascination Street Studios.

*****

Na koniec wycieczka na cmentarz…

Łysy
792 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj