Skip to main content

Na dzień dobry Concrete. Concrete Winds. Muzycy tego zajebistego zespołu zaanonsowali trzeci pełniak! Materiał będzie nazwyał się po prostu Concrete Winds i wjedzie na cd, taśmę oraz na winyl już 30 sierpnia za sprawą Sepulchral Voice Records! Preordery już ruszyły. Można wtulić np. winyl tutaj.

*****

Szanowny pan Sracz zasugerował, byśmy pisali więcej o black metalu, ale takim kurwa podziemnym, co go nikt nie zna. No dobra, ale jakim? He he – polskim? Tym dla niespełnionego malarza co rozjebał pół Europy? Czy jakim? Serio pytamy, co by content się zgadzał…

*****

Skosiła ta śmierć. Zbliżasz się do czterdziestki? Badaj się kurwa! Przestań tyle chlać i ćpać, to może 60 dożyjesz. Nie skumał tego Fernando Barg, znany również jako Virrugus Apocalli. Koleś znany między innymi z Goatpenis czy Blasphemogoatchrist (z którymi grał odpowienio od 2007 i 2014 roku) zmarł 25 czerwca w wieku 45 lat na atak serca.

*****

Ściągać naplety stulejarze! Deus Mortem powraca z nowym albumem! „Thanatos”, bo tak zwać się będzie trzecie już dziecię tegoż, objawi się światu już jesienią tego roku! Gościnnie na albumie udzielać się będzie Paweł „Pavulon” Jaroszewicz, który bębni m.in. w Vader, Decapitated czy Belphegor. A kawałek z epki dla atencji

*****

Nowości ciąg dalszy. Blood Incantation wjeżdża z nowym albumem. „Absolute Elsewhere” składać się bedzie z dwóch potężnych utworów, który każdy przekraczać będzie ponad 20 minut! Materiał, który został nagrany w berlińskim Hansa Studios ukaże się 4 października za sprawą Century Media Records. Na krążku pojawią się gościnnie: Thorsten Quaeschning (Tangerine Dream), Nicklas Malmqvist (Hällas), Malte Gericke (Sijjin / ex-Necros Christos)

*****

Finowie z black metalowego Förgjord wypuścili na świat wideo do kawałka, który pochodzi z siódmego krążka zespołu – “Perkeleen Weri” – który został zapowiedziany przez Werewolf Records na drugą połowę tego roku.

*****

28 czerwca ukazał się piąty pełniak Norweskiego Gjendød. „Livskramper” wjechał za pośrednictwem Osmose Productions. Za okładkę albumu odpowiedzialny jest Theodor Kittelsen.

*****

Nakładem AOP Records ukaże się 13 września siódmy duży album Niemieckiego, black metalowego Agrypine. „Erg” przytulić będzie można na cd oraz na winylu a znajdzie się na nim osiem numerów.. W kawałku, który możecie odsłuchać poniżej udziela się Phil Jonas z Secrets Of The Moon).

*****

Na 2 sierpnia Pulverised Records przewidziało wydanie ep’ki Singapurskiego death metal / crust punkowowego Doldrey. “Only Death Is Eternal” pojawi się na cd oraz na mlp. Za limitowane wydanie kasetowe odpowiedzialne będzie zaś Iron Lung Records. Cały materiał został nagrany i z miksowany przez Izzad Kadzali Shah w Dungeon 416, zmasterowany przez Willa Killingswortha w Dead Air Studios w USA. Za okładkęodpowiedzialny jest Alexander L. Brown (Bølzer, Cruciamentum, Horrendous)

*****

Za sprawą Hell’s Headbangers pojawi się winylowe wznowienie „Abrahamic Godhead Besieged By Adversarial Usurpation” Nyogthaeblisz. Krążek wjedzie wjedzie na picture disc w ilości 100 kopii, czarny winyl w ilości 100 kopii i 400 kopii w krwistym kolorze. I to tyle na dzisiaj, gnijcie!

Łysy
818 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj