Skip to main content

O cie w mordę. Myślałem, że to już dawno zakopane prehistoryczne granie, ale jednak nie. „Opus Daemoniacal” – tak zatytułowany będzie najnowszy album Limbonic Art, black metalowców z Norwegii. Na krążku znajdzie się siedem kompozycji, skomponowanych, nagranych i zmiksowanych przez Vidara Jensena. Masteringiem zajął się Robert Hauge at Badabing Studio. Okładkę stworzył Esther Villela, a za layout odpowiada Łukasz Jaszak. Płyta dostępna będzie od 28 czerwca. Wydawcą będzie Kyrck Production & Armour.

*****

Natomiast w przyszły tygodniu, dokładniej 31 maja ukaże się debiutancki materiał black metalowego, norweskiego Kråbøl, złożonego z członków takich grup jak Tulus, Sarke, Minas Tirith, Khold, Misotheist. Krążek będzie nosił tytuł „Never„. Na płycie znajdzie się sześć numerów. Layout jest dziełem O.A.A. i Kontamination Design. Wydawcą krążka będzie Terratur Possessions.

*****

Także 31 maja, ale nakładem Osmose Productions pojawi się trzeci pełniak Tsatthoggua. Krążek będzie nosił tytuł „We Are God” i przytulić go będzie można na cd albo na winylu albo na kasecie. Oto tytuły kawałków: “We Are God”: ‘Master Morality’, ‘Vorwärts Vernichter’, ‘The Doom-Scrawl Of Taran-Ish’, ‘I Drive My Dogs (To Thule)’, ‘True Black Love’, ‘No Paradise For Human Sheep’, ‘Gloria Extasia’, ‘We Are God’ and ‘Pechmarie’

*****

Na 5 lipca Soulseller Records przewidział wydanie debiutu norweskiego, black metalowego Steinras. Materiał zatytułowany po prostu „Steinras” pojawi się na cd oraz na winylu. Na krążku pojawi się kilka gościnnych person, a pośród nich m.in. Skagg (z Deathcult, Gaahlskagg czy Taake). Na materiał złoży się dziesięc numerów.

*****

Finowie z death / grindowego I, Cursed wypuścili singiel z nadchodzącej ep’ki. Materiał który wyjdzie w czerwcu za sprawą Inverse Records w kooperacji Meara Music i będzie nosił tytuł „Death Holograms”.

*****

Duńsko / turecka death metalowa Hyperdontia wyda swój trzeci album “Harvest Of Malevolence” nakładem Dark Descent Records i Me Saco Un Ojo Records. Krążek będzie dostępny na winyl oraz na cd. Desiccated Records natomiast wyda materiał na taśmie.

*****

Dziewięć numerów i pół godziny death metalu – tak zapowiada się program nadchodzącej płyty Abysmal Winds. Płyta będzie zatytułowana „Magna Pestilencia” i ukaże się 21 czerwca dzięki I Hate Records. Na krążku znajdzie się dziewięc numerów.

*****

Saa Mørkt, Saa Mektig” to tytuł nadchodzącej, trzeciej płyty norweskiego Unholy Craft. Black metalowcy wypuszczą go 21 czerwca i zamieszczą na nim osiem kompozycji. Płyta ukaże się nakładem Purity Through Fire Records na kompakcie i winylu. Materiał został zmiksowany i zmasterowany w Numinous Cavern. Można sprawdzić jeden z kawałków.

*****

I to tyle dziś…

Łysy
805 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj