Skip to main content

To ilu nagle przybyło fanów Blasphemy po ogłoszeniu, że zagrają na tegorocznym Mystic Festival? Przyznać się, kto wali konia do pierwszych bić i ma wszystkie wydania „Fallen Angel Of Doom”?! Nie żeby coś… Nawet spoko, że Ross Bay Cult Eternal w Gdańsku (no bo w sumie trza mieć za co wciągać) i wogóle… ale K U L T O W E Blasphemy i fani Bring Me The Horizon na tymże? W sumie, to się nie dziwię… Jakie czasy, takie warmetalowce…

*****

Dobra. Jedziemy dalej z tym szajsem. Armagh uderza z drugim albumem. Materiał nosi tytuł „Exclamation Po​!​nt” a jego wydaniem zajmie się niemiecki label Dying Victims Productions. Premiera przewidziana jest na 15 marca. Płyta pojawi się na winylu, CD i w digitalu. Do sprawdzenia mamy jeden z ośmiu numerów.

*****

Litewski black/speed metalowy Night Slasher wyda swój debiut 6 lutego. Płyta zatytułowana będzie „Night Slasher” i ukaże się ze znaczkiem Sliptrick Records. Znajdzie się na niej osiem utworów.

*****

Darkness Shall Rise Productions wypuści 31 stycznia ośmiokasetowy box z nagraniami niemieckich black metalowców z Katharsis. Na „Hell Metal” składać się będzie: Tape 1Terror, Storm and Darkest Arts, Tape 2: Into Endless Chaos
Tape 3The Red Eye of Wrath, Tape 4666, Tape 5: Kruzifixxion, Tape 6: VVorldVVithoutEnd, Tape 7: Fourth Reich, Tape 8: Watchtowers Of Darkness (compilation with all split- and sampler songs + unreleased material) a także: metalowy pin, naszywka, książka oraz certyfikat. Prorder już do wyklepania tutaj. Premiera 31 stycznia.

*****

Drugi pełnowymiarowy album irlandzkiego Vircolac ukaże się po pięciu latach od wydania debiutu. Materiał zatytułowany „Veneration” będzie dostępny w kooperacji Sepulchral Voice Records i Dark Descent Records. Siedem death metalowych numerów zamknie się w trzydziestu siedmiu minutach. Nagraniami zajął się  Shaun Cadogan (Last Light Recordings) w Sun Studio i Studio One, Temple Bar w DUblinie. Za mastering odpowiada Marco S. z The Forge Music Production. Premierę zaplanowano na 23 lutego.

vircolac

*****

Drugiego lutego Horror Pain Gore Death Productions wyrzyga na świat debiutancki album francuskich death / grindowców z Corpsevore. Materiał będzie nosił tytuł “Feed The Plague” i znajdzie się na nim jedenaście numerów.

*****

Francuski, black metalowy Melrrimack wyda swój trzeci album pod szyldem Season Of Mist: Underground Activists. Krażek zatytułowany “Of Grace And Gravity” wjedzie ósmego marca tego roku i znajdzie się na nim siedem utworów.

*****

Doom / death metalowy Spectral Voice wypluł na świat trzeci singiel, który znajdzie się na nadchodzącym, drugim albumie zespołu i macie go poniżej. „Sparagmos” ukaże się za pośrednictwem Dark Descent Records na cd, winylu, taśmie i cyfrowo. Na krążku znajdą się – bagatela – cztery, dlugie utwory. Za nagrywki, mix i master odpowiedzialny jest Arthur Rizk, zaś za artwork Manifester. I to na dziś tyle.

Łysy
792 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Skomentuj