Skip to main content

Rozpoczynamy od nowego krążka Australijczyków z death metalowego – jakby kto pytał – Cemetery Urn. Otóż goście pochwalili się na tygodniu kawałkiem, kóry wejdze w skład piątego albumu. Krążek będzie zatytułowany “Suffer The Fallen” i ukaże się dzięki Hells Headbangers na cd, na winylu i rzecz jasna na taśmie. Na winylowej wersji wydania znajdzie się utwór „Mass Graves Of Blood” w którym japę drze nie kto inny jak Damon Bloodstorm (Bestial WarlustAbominator). Pozostałe szczegóły: data, okładka pojawią się niebawem. Poprzedni album – „Barbaric Retribution” – ukazał się pięc lat temu.

*****

Organizatorzy Never Surrender Festival vol. III podzielili się kolejnymi zespołami, które zagrają na grudniowej edycji. Będą to: Volahn, Drawn And Quartered, Stargazer, Imprecation, Malakhim oraz Hagzissa. Fest obędzie się w dniach 7 – 9 grudnia w berlińskim Columbia Theater.

*****

Skoro jesteśmy przy Niemcach to black’n’rollowcy z Intöxicated powracają po dziesięciu latach z nowym albumem – „Sadistic Nightmares”. Krążek ukaże się 5 maja. Można już sprawdzić jeden z kawałków.

*****

Skoro jesteśmy przy powrotach. Erik Rundqvist i spółka (czytaj: Vomitory) wracają w niezmienionym składzie 12 lat po wydaniu „Opus Mortis VIII”, a ich nowy krążek również wyjdzie za sprawą Metal Blade Records. Na „All Heads Are Gonna Roll” znajdzie się 10 numerów. Premiera albumu zaplanowana jest na 26 maja i pojawi się on na CD, winylu oraz w digitalu.

*****

Teraz przenosimy się do Macierzy Ef’a i Oracle, bowiem rzeszowscy napierdalacze z Pandrador podpisali papiery z Pagan Records, które wyda ich drugiego longplaya już 26 maja. Jaki rodzaj sztuki Pandrador wykonuje? Wytwórnia określa ich muzę jako post death metal. Wśród dostępnych formatów znajdzie się jewel case, digipack, digibook (limit do 100 sztuk) i digital. Na „Seiðr” wskoczy dziewięć numerów. Zamówionka wydań fizycznych macie tutaj, a bandcamp tutaj.

*****

Kurwa są big sunglasses, Diocletian na klacie to i musi być wpierdol. Druga płyta Greków z Hate Manifesto ukaże się w kooperacji Helter Skelter Productions / Regain Records. Album będzie nosił tytuł „ΑΠΟΣΤΑΤΗΣ” i złoży się z ośmiu black metalowych kompozycji. Całości szukajcie od 26 maja.

*****

Jest Iron Bonehead jest zabawa! 23 czerwca tegoż popierdolonego roku nakładem tejże wytwórni ukaże się trzeci album argentyńskiego, black / death metalowego Infernal Curse. “Revelations Beyond Insanity” będzie składało się z sześciu numerów i wyląduje na płycie cd i płycie winylowej.

*****

Natomiast na początku czerwca – dokładniej dziewiątego – nakładem Buck Spin ukaże się trzeci krążek death metalowego Torture Rack. Krążek będzie nosił tytuł “Primeval Onslaught” i złoży się na niego dziesięć numerów, które będziecie mogli posłuchać sobie ze swojego Kasprzaka, gramofonu Unitry albo cd playera Technicsa (a jak macie wyjebane na analogi, to cyfrowo). Stuff został zmikoswany i zmasterowany przez Seánana McCullougha oraz Joe Andersona w Helvete Sound w Portland. Okładkę zrobił ROK z (no kurwa wiadomo!) Sadistik Exekution.

*****

Przenosimy się do Norwegii. Black metalowy Heimland zadebiutuje pełniakiem już piątego maja. Krążek “Forfedrenes Taarer” będzie składał się z siedmiu numerów a wyda go Edged Circle Productions.

*****

I to tyle na dziś. Kaca trzeba leczyć… piciem.

Łysy
804 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

Toska debiutuje

OracleOracle7 maja 2016

Skomentuj