Skip to main content

Niemcy z black/speed metalowego Lucifuge pochwalili się światu kolejnym kawałkiem, który wejdzie w skład szóstego dużego krążka grupy, który nosi tytuł “Hexensabbat”. Na materiale znajdzie się jedenaście numerów, które wtłoczone będą na cd i na winyl dzięki Dying Victims Productions. Premiera 24 maja.

*****

Tydzień wcześniej, 17 maja dokładnie, nakładem 20 Buck Spin pojawi się drugi duży materiał death / doom metalowego Tzompantli. “Beating The Drums Of Ancestral Force” złoży się z siedmiu numerów i będzie go można wyłapać na taśmie, cd oraz na wosku. Za okładkę odpowiedzialny jest Adam Burke.

*****

Dalej siedzimy w miesiącu maju. Ostatniego dnia tego cudnego w chuj miesiąca pojawi się w formie fizycznej (materiał cyfrowo ukazał się w ubiegłym roku) debiut szwedzkiego death metalowego trio z Black Wound. “Warping Structure” pojawi się na cd za sprawą Chaos Records i zawierać będzie sześć numerów.

*****

24 maja natomiast na świat wypluty zostanie debiut amerykańskiego Mortal Wound. Death metalowcy zadebiutująkrążkię “Anus Of The World” dzięki Dark Descent Records. Stuff będzie można przytulić w formie cd tudzież na taśmie, natomiast Me Saco Un Ojo Records zajmie się wydaniem winylowym oraz również taśmowym. Na albumie usłyszymy jedenaście numerów.

*****

I zawracamy w tył do kwietnia. 24 kwietnia pojawi się piąta pełnowymiarowa płyta hiszpańskiego black/doom metalowego Barbarian Sword. Album będzie zatytułowany „Fetid„. Znajdzie się na nim sześć kompozycji, a okładkę zdobić będzie praca autorstwa Juanjo Castellano (The Black Dahlia Murder, Unleashed, Skeletal Remains, Avulsed…). Nagraniami zajął się Javi Félez z Moontower Studios (Deströyer 666, Teitanblood, Graveyard, Balmog…). Wydawcą płyty będzie Base Record Production. Poniżej numer do sprawdzenia.

*****

Natomiast dziewięć black metalowych kompozycji znajdzie się na najnowszym albumie Ossilegium. Amerykanie zatytułują go „The Gods Below„. Wydawcą będzie Personal Records. Premierę zaplanowano na 3 maja. W zespole znajdziemy muzyków Kommandant czy Empyreus.

*****

Kurwa… w sumie to nie wiem co napisać, sami se posłuchajcie… (dobrze widzicie… zespół zwie się Napierdalać i wydał sześcioutworową epkę pod tytułem „Principium”).

*****

„House of the Black Geminus,” taki tytuł nosi czwarty pełniak Akhlys (ci na zdjęciu (od Void Revelations) do tego wydania newsflesha), który pojawi się piątego czerwca za sprawą Debemur Morti Productions na cd, winylu oraz na taśmie i zawierać będzie sześć numerów.

*****

Tymczasem w Tajlandi parę dni temu…

Łysy
802 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Newsy

Nowiny od Desecresy

OracleOracle1 grudnia 2012

Skomentuj