Skip to main content

Jak dla mnie strzał ubiegłego tygodnia to info o tym, że już dwunastego maja nakładem Profound Lore Records ukaże się czwarty album Impetuous Ritual !!! Na materiale, który zatytułowany będzie „Iniquitous Barbarik Synthesis”, znajdziemy osiem numerów które dostępne będą na cd oraz w dwóch wersjach kolorystycznych winyla: czarnym i złotym. Wincyj gruzu kurwa, wincyj !!!

*****

Pozostałe niusy są mało istotne ale dobra, pomęczę się trochę dla Was… Po jedenastu latach od wydania „Saturn in Ascension” Duńczycy z Saturnus powracają z nowym krążkiem. „The Storm Within” będzie piątym albumem w dyskografii grupy, który 0pojawi się siódmego czerwca nakładem Prophecy Productions. Złoży się na niego 7 numerów, które łącznie trwać będą niecałą godzinę. Krążek będzie dostępny jako digipack oraz jako winyl w kolorze podstawowym i w dwóch wersjach kolorystycznych.

*****

Dobra, przerzucamy się na – chyba – black metal. Otóż Soulseller Records będzie wydawcą debiutanckiego materiału fińskiego, black metalowego Sarvekas. Składający się z ośmiu numerów “Woven Dark Paths” ukaże się 26 maja i dostępny będzie na cd oraz na winylu. Jak na razie zespół ma na koncie jedną epkę – „Of Atavistic Fury & Visions” – wydaną w 2020 roku.

*****

Pozostajemy w krainie Nokii, bo 28 kwietnia black metalowy Black Mass Pervertor wyda swój trzeci materiał, którego tytuł to: “Dionysian Rite”, a na który złoży się z 10 numerów. Poprzedni materiał ukazał się w 2021 roku i był to: „Sodomiittien seura”.

*****

Dobra, przenosimy się na chwilę za ocean. Siedemnastego marca ukazała się epka black metalowego Death Vanish. Za czyn ten odpowiedzilna jest amerykańska Eternal Death, która wypuściła materiał w formie limitowanej taśmy. Na materiale można usłyszeć pięć utworów.

*****

Nakładem Dark Descent Records ukazał się, również 17 marca, debiutancki krążek pochodzącego z Islandii death metalowego Úlfúð. “Of Existential Distortion”, bo taki jest tytuł materiału, dostępny jest na cd, taśmie oraz w kilku wersjach kolorystycznych winyla.

Foto autorstwa: www.facebook.com/Svortuloft

*****

Niestrudzony Morgul wyciąga Szatanowi z gardła coraz to nowe cuda, dzięki czemu ziemię (TĘ ZIEMIĘ!) Papieża Polaka plugawić będzie Towards Hellfire, którego wydaniem zajmie się, a jakże Putrid Cult. Więcej szczegółów niebawem, ale już nasycić uszyska możecie świeżutkim singlem do kawałka „Death Upon the Holy Throne”.

*****

Nakładem Debemur Morti Productions 12 maja pojawi się trzeci album islandzkiej, black metalowej Óreiða. “The Eternal” składać się będzie z pięciu numerów, które znajdą się na cd, winylu oraz w wersji cyfgrowej. Poprzedni pełniak – „Nóttin” – ukazał się w ubiegłym roku.

*****

Przenosimy się w pizdu daleko i lądujemy w Bangladeszu. Tak, tak. Tutaj też potrafią odstawić srogi death metal. Kaal Akuma, ktory w 2021 roku wydał swój debiut („In the Mouth of Madness”) tym razem 28 kwietnia za pośrednictwem Nuclear Winter Records wyda swoją najnowszą epkę. „Turiya” będzie można zakupić na cd i / lub na taśmie lub też odsłuchać w streamingu. Na materiał złożą się trzy kompozycje.

*****

Na sam koniec tego wydania w końcu coś z Iron Bonehead Productions… 19 maja nakładem tejże wytwórni pojawi się czwarty duży materiał białoruskiego, black metalowego Pa Vesh En. Na “Martyrs” znajdziemy dziewięc numerów, które podzielone będą na trzy akty, po trzy numery. Materiał rzecz jasna dostępny będzie na cd oraz na winylu.

*****

Łysy
804 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

digir gidim
Newsy

Druga płyta Digir Gidim

OracleOracle22 października 2022

Skomentuj