Skip to main content

Na począteczek wjeżdżamy tak. Iron Corpse we współpracy z Gate Of Deliria wyda debiutancki album szwedzkiego, death / doom Black Wound (wcześniej jako Odium i Rotten Incarnation). Pierwotnie „Warping Structure” ukazało się w zeszłym roku w formie cyfrowej. Natępnie edycję taśmową wydały Dry Cough Records (w 2023 roku) / Goat Throne Records (w tym roku). Teraz jednak album wjedzie na winyl w limitowanej wersji. Iron Corpse wyda 100 sztuk ciemno-krwistego koloru, a Gate Of Deliria 100 sztuk czarnego winyla. Za karton do winyla odpowiedzialny będzie tetrapak, a za folię folpolter… he he…

*****

Gruzowania ciąg dalszy. Ulcreate wyda nowy album. Deathmetalowcy z Nowej Zelandii wracają po czterech latach z krążkiem zatytułowanym „Cutting the Throat of God”. Znajdzie się na nim siedem numerów, a jeden z nich trafi do sieci 14 marca. Wtedy też ruszą pre-ordery na CD, winyle i digitala. Wydaniem zajmie się Debemur Morti Productions, a premiera zaplanowana jest na 14 czerwca tego roku.

*****

Jeśli planujecie cięcie się suchym chlebem albo coś (a tak serio: nie bądźcie pizdami, tylko walczcie z deprechą), to Austere wrzuciło do sieci trzeci, a zarazem ostatni kawałek, który promuje ich nowe wydawncitwo. Macie go poniżej. Natomiast dla ogólnej informacji warto wspomnieć, że czwarty album Australijczyków będzie nosił tytuł „Beneath The Threshold” i ukaże się na winylu (dwie wersje kolorystyczne: czarna i jasnoniebieska) oraz w artbooku (cd z dwoma bonusowymi kawałkami, w tym jeden to cover Sentenced) za pośrednictwem Prophecy Productions.

*****

Będę to powtarzał. Dunkelheit Produktionen ssie pałę i ląduje w RipOff! za polecenie w chuja z winylem Kapala – „Doomsday Requiem”, który wbrew zapowidziom nie ukazał się do tej pory.

*****

Przechodzimy do Signal Rex. Wytwórnia ta już pierwszego maja wyda szósty materiał Mons Veneris. “Ascent Into Draconian Abyss” ma być dostępne na taśmie i na winylu i ma składać się z – aż! – czterech numerów.

*****

Dwa dni później, trzeciego maja, za pośrednictwem – a jakże! – Iron Bonehead Productions ukaże się debiutanckie mini black / death metalowego Temple Of The Beast. “Geminian Arcana” dostępne będzie na winylu oraz na cd i zawierać będzie pięc numerów. Za twór ten odpowiedzialny jest DarkWvlf, koleś znany może niektórym jako Blackthorn z Thornspawn (to ten na zdjęciu do tego wydania newsflesha).

*****

Nakładem Sentient Ruin Laboratories ukaże się drugi pełniak black / death metalowego Diabolic Oath. Amerykanie na „Oracular Hexations” zmieścili sześć numerów, które wytwórnia wtłoczyła na taśmę, płytę cd oraz na winyl. Materiał pojawi się piątego kwietnia.

*****

Dying Victims Productions na 24 maja natomiast zaklepała datę wydania szóstego krążka niemieckiego, black/speed metalowego Lucifuge. “Hexensabbat” będzie dostępne na cd oraz na winylu i złoży się z jedenastu numerów.

*****

Nakładem Musica Tenebris 15 marca ukaże się grindowy hołd dla Mistrza Polskiej Muzyki Rozrwykowej Krzysztofta Krawczyka. Na „Grindcore Tribute to Krzysztof Krawczyk” udział wezmą: Aids, Anal Tonda, Anus Magulo, Berlin Monroe, Black Smoke, Cremaster, Delayed Ejaculation, Discordia, Druzgotor, Ehtbaal, Fecal Japan, FeCall, Final Six, Infernal Frostbite, Kanalia, KrakenKM, Laxigen, Miam, Necrocodile, Romantyczny Wieczór, SARS, Scary Face, Spowiedź Chama, Surowica oraz Unborn Suffer. Uff, czekamy!

*****

To wszystko na dziś…

Łysy
792 tekstów

Grafoman. Koneser i nałogowy degustator Browaru Zakładowego. Fan śmierć, jak i czarciego metalu, którego słucha od komunii...

Degrave
Newsy

Kawałek od Degrave do odsłuchu

OracleOracle6 października 2023
Recenzje

Altarage „Cataract”

PlebanPleban19 czerwca 2023

Skomentuj