Skip to main content

Wydawca: Godz ov War Productions

I kolejny kopiący dupę split. Czyż to nie wspaniałe, że zespoły łączą się w pary a owocem tego związku są takie śliczne bękarty? No dobra, nie zabrzmiało to dobrze.

Ale co tam. Przejdźmy do meritum tej, z założenia krótkiej recenzji. Pierwsza strona tej zajebiście wydanej kasety to Hexorcist, zespół którego debiut niszczy mury mojego domostwa systematycznie. Teraz moc jest jeszcze większa, gdyż do kapeli dołączył Gene Palubicki. Więc wszyscy już raczej powinni zdawać sobie sprawę, jak to może brzmieć. Bezlitosny death metal w stylu wczesnego Morbid Angel, Possessed, Order From Chaos czy Angelcorpse oczywiście – urywa łeb przy samej dupie. To tylko dwa numery, jednakże jak mordercze! Bez słabego momentu, a i nie dla słabych.

Hop, zmieniamy stronę i dostajemy Morbid Messiah. Meksykanie również poruszają się w death metalowej stylistyce, jednakże nieco odmiennej. Równie chaotyczny, ale brzmiący inaczej – więcej tutaj głębokiego growlu, studziennego soundu. Tempo równie szybkie. Ale odnosi się wrażenie, że pod nawałnicą dźwięku czuć więcej groove’u typowego dla szwedzkiego death metalu. Ale chyba największą inspiracją dla tej grupy jest Morbid Angel, z tym kontrolowanym a zarazem nieokiełznanym chaosem.

Obie strony splitu wypadają świetnie i słucham ich już od dłuższego czasu. Ale nie mogę nie wspomnieć też o tym, jak świetnie wydana jest ta taśma. Takie rzeczy to Greg dopieszcza, jak przedszkolak laurkę na dzień mamy. To się chwali. Dla death metalowych pojebów – pozycja obowiązkowa.

Ocena: 9/10

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Trasa i płyta Usurpress

OracleOracle29 czerwca 2012
Newsy

Kommandant we włoskim labelu

OracleOracle3 października 2011

Skomentuj