Skip to main content

1185355_284549955020986_820129354_nMoribund Oblivion (TUR) założone zostało w 1999 przez Bahadira Uludaglara. W 2002 zostało wydane EP „Like a Falling Haze”, a dwa lata później pełny album „Khanjar”. Po tych wydawnictwach zespół stał się szczególnie uznany wśród fanów black metalu. Przez lata działalności zespół zyskał dużą popularność w Turcji i nie tylko. Na płycie „Time to Face”, Moribund Oblivion po raz pierwszy wykorzystało tureckie słowa do swoich utworów. Już przed wydaniem albumu „K.i.N” zespół prestiż zespołu zaczął mocniej dosięgać także Europę.
Moribund Oblivion są zwani przez swoich fanów „potworami koncertowymi”. Są uzależnieni od gry na żywo i dzielenia się swoją pasją.
https://www.facebook.com/MoribundOblivion
https://myspace.com/moribundoblivionband
Skład:
BAHADIR ULUDAĞLAR – gitara, wokal
ONUR BURGAZ – bas
EKREM COSOVIC – gitara
NİHAT SERDAROĞLU – perkusja

Lacrima – polski zespół od ponad 15 lat kultywujący styl doom metalowy, który przybrał u nich nowoczesne kształty i brzmienia. Lacrima gra metal z klawiszami, elementami żeńskich wokali, bogactwem harmonii i melodii. W swojej karierze Lacrima dzieliła scenę m.in. z Riverside, Katem czy Cemetery of Scream. Zespół powrócił niedawno z trasy po krajach nadbałtyckich.
http://lacrima.metal.art.pl/
https://www.facebook.com/lacrimapl
Skład:
Kuba Morawski – gitara, wokal
Mateusz Podsiadło – bas
Szymon Grabarczyk – klawisze
Grzegorz Kozikowski – perkusja
Maciej Ster – gitara

Wingless to krakowski zespół sformowany na początku 2012 r. Skład tworzą doświadczeni muzycy związani też z szeregiem innych kapel lokalnej sceny metalowej. Charyzmatyczny wokal Olafa oraz charakterystyczne i zapadające w pamięć riffy gitarowe osadzone na bazie nieodłącznego groove to wizytówka zespołu. Wyrazisty wizerunek oraz niechęć do kopiowania zachodnich modnych wzorców to dopełnienie tego czym jest WINGLESS.
www.facebook.com/winglessofficial
www.soundcloud.com/winglesspl
Skład:
Olaf Różański – wokal
Grzegorz Luzar – gitary
Radosław Nattich – bas
Dawid „Dryf” Sojka – perkusja

KotKarola, Rynek Główny 6, Kraków
Start: 19:00
Wstęp: 12zł

Zapraszamy!

Tak tanie bilety na koncert zawdzięczamy sponsorowi imprezy: Barbakan Taxi

Oracle
16952 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Drugi album Order Of Ennead

OracleOracle16 kwietnia 2010

Skomentuj