Skip to main content

Wydawca: Horror Pain Gore Death Productions

O, to jest kapela z której przekazem się mogę zgodzić zapewne w 100%. Mass Extinction bowiem w opisie tematyki swoich tekstów ma wpisane „animal liberation”. Moja labradorka i ja propsujemy.

Jak już nazwaliście mnie lewakiem (hehe, ocieplana buda, a może jeszcze gumowy łańcuch?!) to możecie wypierdalać albo czytać dalej. Dalszą lekturę polecam szczególnie w przypadku jeśli jesteście maniakami grind core’a. Mass Extinction bowiem to spadkobiercy Terrorizer czy wczesnego Napalm Death, co udowadniają na „Never – Ending Holocaust” w sposób wyborny. Ta krótka płyta (trwa dwadzieścia jeden minut i trzydzieści osiem sekund, czyli o jedną sekundę za długo) jest jak cios w ryj. Pyszne, wściekłe napierdalanie, bardzo oldschoolowe i przez to tak fantastyczne. Album co prawda wyszedł w wersji cyfrowej dwa lata temu, ale przeszedł jakoś bez echa i dopiero teraz gdy za wydanie na kompakcie zabrało się Horror Pain Gore Death Productions to wpadł w łapska szerszego grona. I bardzo dobrze, należy takie rzeczy promować – szkoda b y było, gdyby debiut Mass Extinction przepadł tylko dlatego, że nikt nie wydał go w formacie fizycznym. A tak – od jakiegoś już czasu napierdalam sobie tym grind corem i mam dobrze. W ogóle jak jest lato to jakoś częściej słucham muzyki z tego gatunku – jeśli macie podobnie, a nie znaliście, tak jak ja, Mass Extinction, to właśnie pojawia się doskonała okazja do nadrobienia zaległości.

Nie zawiedziecie się. A zwierzęta są najlepsze, więc tym bardziej polecam.

Ocena: 8/10

1. Never-Ending Holocaust
2. Violent Acts of Liberation
3. Mindless Human Consumption
4. (A)bstain // (A)bolish
5. Confined
6. Profit-Driven Misery
7. Victimized
8. Smashing Systems of Oppression
9. Doomed Species
10. Industrialized Murder

Oracle
17073 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj