Skip to main content

Muzycy Morbid AngelOrigin i Angelcorpse, występujący jako MALEFIC THRONE, rozpoczęli nagrania swojego debiutanckiego albumu studyjnego w Menegroth The Thousand Caves z Colinem Marstonem (GorgutsOriginAtheist). Perkusista John Longstreth określa nadchodzący album jako „niezwykle brutalny i piekielny nuklearny death metal”.

Longstreth – uznany perkusista-wirtuoz, znany przede wszystkim z OriginHate Eternal i ex-Angelcorpse – tak wypowiada się o nagraniach: „Jestem naprawdę zachwycony mogąc ogłosić wam wszystkim, że nagrania nadchodzącego debiutu Malefic Throne, który ukaże się nakładem Agonia Records, idą pełną parą! Ścieżki perkusyjne zostały ukończone. Jeśli to czytacie, wiecie o naszym mini albumie wydanym w 2022 i macie pojęcie na temat tego, co zamierzamy udostępnić publiczności. Po wysłuchaniu podstawowych utworów z dumą stwierdzam, że to o wiele więcej niż sugerował mini album. Każda piosenka tutaj to kręty labirynt, który zadowoli najbardziej wymagających.”

Longstreth kontynuuje: „Nagrywamy ten album w Menegroth The Thousand Caves z Colinem Marstonem, który zajmie się także masteringiem, więc możecie być pewni, że ten album jest w najlepszych możliwych rękach i uszach. To niezwykle brutalny i piekielnie ekstremalny death metal, którego można się spodziewać po naszej trójce. Wszyscy podróżowaliśmy i doskonaliliśmy nasze umiejętności przez ostatnie 20 lat, odkąd spotkaliśmy się w 1997. Prywatnie muszę powiedzieć, że jest to ten oryginalny rodzaj death metalu, na którym ścierałem sobie zęby, kiedy zaczynałem. Zły, szybki, trochę eurothrashowy i wojowniczo wkurzony. To powrót do korzeni, a ja mam wiele do powiedzenia w tym języku. Bębny pozostają szeroko otwarte, surowe i żywe. Usłyszycie tutaj prawdziwy zespół. Usłyszycie agresję, piekielne pobłażanie sobie, a nawet błąd lub dwa. Obiecuję, że usłyszycie totalny death metal ze wszystkimi jego ropieniami i ranami. Gene i Steve są następni, a ja nie mogę się doczekać, aż usłyszymy, co mają dla nas wszystkich w zanadrzu. Trzymajcie się, maniacy death metalu!”

Mówiąc Gene i SteveLongstreth ma na myśli swoich kolegów z MALEFIC THORNE – założyciela i gitarzystę Gene Pałubickiego (Perdition Temple, ex-Angelcorpse) oraz wokalistę i basistę Steve’a Tuckera (frontmana Morbid Angel). Trio zostało utworzone przez Palubickiego w 2020, choć muzycy po raz pierwszy spotkali się w legendarnym Morrisound Studio już w 1997, gdzie zarówno Angelcorpse, jak i Morbid Angel nagrywali swoje płyty. W 2022 roku wydali mini album z czterema utworami, a wśród nich „Deciding the Heirarchy”, do którego Longstreth nagrał wideo, dzięki uprzejmości Meinl Cymbals:

Skład:
Gene Palubucki – gitary
Steve Tucker – wokal i bas
John Longstreth – perkusja
MALEFIC THRONE on-line:
Facebook: https://www.facebook.com/maleficthrone
Instagram: https://www.instagram.com/maleficthrone_official/
Spotify: https://open.spotify.com/artist/55cdrJesOF68X6IYDn8RQzAgonia Records:
Website: https://agoniarecords.com
Webshop: https://agoniarecords.com/store
Facebook: https://facebook.com/agoniarecords
Twitter: https://twitter.com/agoniarecords
SoundCloud: https://soundcloud.com/agoniarecords
Bandcamp: https://agoniarecords.bandcamp.com
Instagram: https://instagram.com/agoniarecordsofficial
YouTube: https://youtube.com/AgoniaRec
Oracle
17070 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj