Skip to main content

 

Istnieje wiele podróży i wiele szlaków. Długich i krótkich. Łatwych i trudnych. Ukrytych i łatwodostępnych. Narrenwind od samego powstania zawsze podążał ekscytującym szlakiem odkryć, wiedziony niczym innym jak intuicją i szczerością. I ta podróż trwa, tym razem udokumentowana ośmioma utworami, w których zaklęto tułaczego ducha progrocka lat siedemdziesiątych. Prezentujemy dwa z tych utworów, wydanych jako maksisingiel „The Joker, the Thief and the D.R.A.G.O.N.”. Oto jak zaczyna się ta podróż – przemierzając multiwersum mające początek u korzeni Drzewa Światów. Nowe otwarcie oddalające nas od zimnych kamieni Strażnicy. 

Od dziś dostępny jest w formacie cyfrowym maksisingiel black metalowego Narrenwind„The Joker, the Thief and the D.R.A.G.O.N.”. Znajdą się na nim dwa utwory: „D.R.A.G.O.N. (Dusty Roads Are Going Onto Nadir)” oraz „All Along the Watchtower”. Na okładce zamieszczono fragment obrazu „La noche de Walpurgis” Mariano Barbasán Lagueruela. Wydawcą jest Wheelwright Productions. Materiał jest przedsmakiem kolejnego dużego materiału zespołu, który złoży się z ośmiu kompozycji, a więcej szczegółów na jego temat zostanie przekazanych wkrótce.

Oracle
17072 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj