Skip to main content
Doom metalowy MAG zaprezentował teledysk do piosenki „Alchemik”. Utwór jest drugim singlem promującym ich nadchodzący album „Mag II: Pod Krwawym Księżycem”, którego premiera już w najbliższy piątek, 25 listopada, nakładem labelu Piranha Music.
OBEJRZYJ KLIP:

Teledysk zrealizowany został samodzielnie przez zespół. Za koncept odpowiadają Konstanty Mierzejewski oraz Bartosz Filipczyk, który zajął się również nagraniem i montażem. W klipie wystąpił Hubert Nadrowski.
Album na CD można zamawiać na stronie wydawcy:
Mag został powołany do życia w 2018 roku w Toruniu. Zespół łączy ciężkie riffy, z black metalowym szaleństwem, przyprawiając to wszystko odrobiną klimatu occult rocka, a z powstałej mieszanki zlepia swoją interpretację doom metalu. Psychodeliczne tripy przeplatają się w ich twórczości z metalowymi blastami, a nad wszystkim unosi się opętańczy momentami wokal. Ich debiutancki album, zatytułowany po prostu „Mag” został wydany w kwietniu 2020 roku.
MAG W SIECI: 
Oracle
17072 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj