Skip to main content

Wydawca: Ukem Records

„Oj kurwa, ale smyki” – pomyślałem patrząc na zdjęcia. Ale potem pomyślałem, że polska chluba, czyli Decapitated była niewiele starsza, więc trzeba dać młodym Brytyjczykom szansę.

Laceration to dwóch chłopców, którzy prawdopodobnie nie mogą jeszcze kupić alkoholu, ale mogą kupić płyty death metalowe między innymi i stąd czerpać inspiracje do swojej muzyki. No dobra, przynajmniej nie spędzają dni w nieciekawym towarzystwie, hehe! Na „Tortured Inauguration” znajdują się kawałki wyjęte z debiutanckiej Epki kapeli, z późniejszego promo, a także numery live. Daje nam to przekrój przez dotychczasowe osiągnięcia Laceration, które szczerze mówiąc, nie powalają. Słychać, że chłopaki chcą grać brutalny i z lekka techniczny death metal. No i grają, z tym, że absolutnie nie rozkłada mnie to na łopatki, nie rzuca na kolana, cały czas stoję (w zasadzie siedzę) i jedynie czasem przytupię nogą. Ta muzyka jest po prostu przeciętna i nie wyróżniająca się niczym szczególnym z zalewu zespołów łupiących w tym gatunku. W zasadzie to ten krążek przelatuje i człowiek zapomina, że słuchał jakiegoś tam Laceration. Może się chłopcy z czasem wyrobią, ale w tym momencie nie mogę stwierdzić, aby „Tortured Inauguration” wstrząsnęło death metalowym światem w posadach.

Jeśli Laceration będzie spędzało więcej czasu w sali prób, niźli w szkolnych ławach, to może coś z nich będzie. Póki co jest przeciętnie, więc nie zachęcam Was jakoś usilnie do zakupu tego albumu.

Ocena: 5/10

Tracklist:

1. Traumatic Insemination
2. Gorging on Putrid Orifices
3. Human Tikka Masala
4. Force Fed Fecal Matter
5. Condemned to Torture
6. Flesh Sculpted Atrocity (Live)
7. Enlightenment Through Introspection (Live)
8. Human Tikka Masala (Live)
Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Vader – szczegóły płyty

OracleOracle15 stycznia 2011

Skomentuj