Skip to main content

 

KULT MOGIŁ powstał w 2014, by w następnym roku wydać swoje pierwsze demo, które wzbudziło zainteresowanie Pagan Records i zapewniło zespołowi wydanie debiutanckiego albumu „Anxiety Never Descending”. W 2017 pod tym samym szyldem wyszła EP-ka „Portentaque”.  Blisko trzy lata od jej wydania KULT MOGIŁ powraca z nowym, pełnometrażowym krążkiem.

Album zatytułowany „Torn Away The Remains of Dasein” ukaże się 6 czerwca nakładem Pagan Records. Płyta została nagrana w nowym składzie (pojawili sie w nim nowy wokalista Deimos oraz gitarzysta Rzułty), który wygenerował nową energię i skierował styl grupy w kierunku bardziej klasycznego, by nie powiedzieć old schoolowego death metalu spod znaku lat 90-tych.

A tak zawartość „Torn Away The Remains of Dasein” komentuje sam zespół: „Zamiast podążać za trendami modnego grania my zmierzamy w przeciwnym kierunku, cofając się do korzeni death metalu jeszcze bardziej niż poprzednio.To nasz najbardziej esencjonalny materiał, pozbawiony warstw mułu i innych dodatków znanych z poprzednich wydawnictw. Zależało nam na tym aby nowe utwory, ogołocone z tych ozdobników, broniły się mocnymi, nośnymi riffami. To płyta pozbawiona w 100% chęcią bycia awangardową lub odkrywczą. Burzymy poprzedniowypracowana formułę aby na jej gruzach oddać hołd klasykom gatunku”. 

Okładkę płyty zdobi grafika autorstwa Sarsa, który jest twórcą całej oprawy wizualnej, za miks i mastering odpowiedzialne jest Satanic Audio i Hardor Grunberg.

„Torn Away The Remains of Dasein” ukaże sie w nastepujących formatach:
– DIGITAL
– CD
– LP
– T-SHIRT

Tracklista:
1. Hunger of Pride
2. White Death Implosion
3. Torment of Dasein
4. Idols in Blood
5. A Wax Reverie
6. Fountain of Affliction

Line-up:
Deimos – vocals, bass
Rzułty – guitars
Thisworld Outof – guitars
The Rays – drums

Kult Mogił online:

Facebook

Pagan Records online 

Website / Shop: https://www.pagan-records.com 

Facebook: https://www.facebook.com/paganrecords 

Bandcamp: https://paganrecords.bandcamp.com 

YouTube: http://www.youtube.com/paganrecords 

Twitter: https://twitter.com/PaganRecords 

Oracle
17164 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj