Skip to main content

 

Brutal death metalowcy z FETOR, jednego z nielicznych w Polsce zespołów parających się slamem, wydają kolejną płytę. Po entuzjastycznie przyjętym debiucie „Abandoned Hope” przyszła pora na posunięcie nietypowe jak na zespół o niewielkim stażu bojowym, bowiem najnowsze wydawnictwo śląskiej formacji to płyta koncertowa pod wszystko mówiącym tytułem „No Poems Just Slam”. Album zostanie wydany w limicie 500 szt. w formacie CD sumptem Mythrone Promotion oraz Infernum Media , a jego premiera już 19 maja 2018 r. Materiał został zarejestrowany podczas Grind’em All Fest w stołecznej Progresji w październiku 2015 r., a za jego produkcję odpowiada Paweł 'Janos’ Grabowski. Oprawą graficzną zajęli się Perversor oraz Mythrone.

Ojciec, wokalista zespołu rekomenduje najmłodsze dziecko Fetor następująco: 
„Jeśli kochasz Devourment i Abominable Putridity jest to pozycja obowiązkowa dla Ciebie. Brutalnie, zwięźle i na temat, a na żywca penetruje dużo głębiej niż ze studia. Bez wazeliny.”

Na potwierdzenie tych słów zespół udostępnił przedpremierowo utwór „At the Cradle of Judas” (link: https://youtu.be/fNRM9nQWFM0).

Rozkład jazdy:

1.Intro/Abandoned Hope 
2. From Neck to Crotch 
3. Needle In the Nail
4. Show Me What You Have Got Inside 
5. The Stench Upon Vultures Nest
6. Worms In the Cross of Jesus 
7. Spanish Shoes 
8. At the Cradle of Judas
9. From Neck to Crotch (encore)

Więcej informacji: 
https://www.facebook.com/fetorofficial/
https://www.facebook.com/mythroneprom/

Oracle
16828 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Nowy numer Outer Heaven

PlebanPleban16 czerwca 2023

Skomentuj