Skip to main content

„The First Ten Years” autorstwa TEMPLE OF VOID to absolutna czołówka kompilacji tego wspaniałego amerykańskiego zespołu Death/Doom Metaowegol, obejmująca wszystkie ich utwory spoza pełnowymiarowych albumów z lat 2013-2023!

Prawie 70 minut podzielonych na 11 utworów (w tym cover Celtic Frost) z odpowiednią szatą graficzną autorstwa Toderico Art.

Zespoł wyjaśnia: „Mamy oddaną grupę fanów, którzy sumiennie i lojalnie kupowali wiele z tych indywidualnych wydań w różnych formatach, ale dla tych, którzy szukają wygody jednego wydawnictwa, mamy to dla was. TEMPLE OF VOID zawsze poświęcał tyle samo uwagi i szczegółów swoim utworom spoza albumów, co naszym utworom na albumy. W rzeczywistości niektóre z piosenek, które wydaliśmy jako single, są jednymi z naszych ulubionych utworów, jakie kiedykolwiek napisaliśmy. Nasze podejście jest takie, że jeśli ktoś jest nowy w Temple of Void, a jego pierwsze doświadczenie to split 7” lub kompilacyjna piosenka, musi go to zszokować od pierwszego wrażenia. W naszej dyskografii nie ma miejsca na słabe utwory. Mamy nadzieję, że docenisz tę podróż sentymentalną, obejmującą pierwsze dziesięć lat naszego istnienia, przedstawioną poprzez single, splity, kompilacje i nasze demo. Booklet pełen jest zupełnie nowych treści dokumentujących historie związane z każdym z tych jedenastu miażdżących utworów Death/Doom Metal.”

Doskonała kompilacja tego wspaniałego zespołu Doom/Death Metal owego, obecnie wydającego pod szyldem Relapse Records. Jednorazowe tłoczenie, bez ponownego tłoczenia! Niesamowita szata graficzna autorstwa Toderico Art (Severe Torture, Defleshed, Asphyx, Artillery). Dla fanów Hooded Menace, Asphyx i (starego) Paradise Lost. Wydawcą będzie Hammerheart Records – premiera zaplanowana na 26 stycznia.

https://templeofvoid.lnk.to/thefirsttenyears
https://www.facebook.com/hammerheartrecords
https://www.instagram.com/hammerheartrecords666
https://hammerheart.bandcamp.com
https://www.youtube.com/user/hammerheartrecords
https://www.facebook.com/TempleOfVoid
https://www.instagram.com/templeofvoid
Oracle
16961 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj