Skip to main content

Okladka-#2 (2) (1)Do sprzedaży trafił właśnie szósty numer najlepszej polskiej publikacji traktującej o ciężkiej muzyce – „Musick Magazine”.

 

Creme de la creme numeru są rozmowy z reaktywowanym niedawno Carcass i jadącym na (coraz mniej) blackmetalowej fali Watain. Ponadto znajdziecie wywiady z: mistycznymi Szwedami z Cult of Luna, blackmetalowąGehenna, wikingami z Amon Amarth, thrasherami z Death AngelAnnihilator i Power Trip czy odkrywającymi nowe karty BaronessExhumedUlcerateAll Pigs Must DieSatanBombusLocrian oraz Oranssi Pazuzu. Znajdziecie również rozmowy ze starymi wygami z Pentagram i EyeHateGod.

 

Polską scenę reprezentują tym razem: Blindead,Trupia CzaszkaGravelandVoidhangerTTThe Dead Goats.Do kompletu publikujemy wyjątkową rozmowę, którą specjalnie dla Musick Magazine przeprowadzili ze sobą liderzy dwóch nietuzinkowych zespołów Lux Occulta i Morowe. Nie zabrakło miejsca na stałe rubryki: „Na południe od nieba”, „Pod pręgierzem decybeli” i „Ekstremalne zmyśli”. Do tego cała masa ostrych recenzji i obszerne relacje z letnich festiwali. To jednak nie wszystko, bo do gazety dołączona jest gratisowa płyta CD, czyli 4. część kompilacji 'Budząc umarłych” na której swoje nagrania prezentują: Nihilosaur, Aggressor, Evil Machine, Bisect, Oremus, Metaliator, Repulsor, Hellride, Hateera, Thunderwar, Dahaca, Steel Habit, TT

 

„Musick Magazine” jest dostępny na aukcji Allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=3625165080 ,

oraz w dystrybucjach: Pagan Records, Witching Hour, Selfmadegod, sklepach muzycznych All/Katowice i MetalShop/Kraków i salonach prasowych w całym kraju.

Oracle
17138 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj