Skip to main content

INTO DARK to polski zespół black metalowy powstały w 2016 roku, na swój sposób eksperymentujący z nowoczesną formą gatunku, głęboko osadzony w atmosferze nostalgii, choroby i grozy.

Po 6 latach przerwy rzeszowska formacja zamierza wydać nową muzykę w formie EP. Muzyka została zarejestrowana, zmiksowana i poddana masteringowi przez Przemysława Nowaka w Impressive-Art Studio (AsgaardOdrazaOutreDevilish Impressions). Okładkę stworzył Piotr Kiełb. EP zatytułowana „I, Glance” zostanie wydana w formie cyfrowej oraz na płycie CD 26 maja 2023 roku. Pre-order zostanie wkrótce uruchomiony na platformie Bandcamp.

Komentarz zespołu: „Naszą muzyką na tej EP-ce staraliśmy się uchwycić Spojrzenie na stan mroku spowitego depresją, gniewem i ponurymi światłami nadchodzącego świtu.

Social Media

Website | Facebook | Bandcamp | Instagram | Spotify

Oracle
17028 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj