Skip to main content

Wydawca: Psycho Records

A dzisiaj drogie metalowe dzieci,  będziemy się bawić. Nie, ani w dom, ani w lekarza. Chociaż do tej drugiej formy relaksu nam będzie znacznie bliżej. Też będziemy oglądać ludzkie organy. Nauczymy się  które warto spożywać, bo są bogate białko, błonnik i zawierają w sobie zestaw witamin. Program dzisiejszy sponsoruje literka „I” jak Intestinal, który to właśnie sączy się z głośników.

Tak, moi młodzi adepci sztuki metalowej, jeśli bliskie są wam wszelkie dewiacje łączące się z „necro” to jest krążek dla Was. Jeśli do tego pierwszymi słowami jakie wypowiadacie rano nie są karmel i czekolada, tylko rotten i flesh, to również płyta dla Was. Jeśli namiot w górnej części spodni wywołuje u Was oldskulowy, brudny i toporny death metal zakochacie się w tym krążku. Zagryzając nogę kolegi zanucicie  sobie „worms and bugs feasting on dead meat”, a swoimi odnóżami wytupywać będziecie ten prosty i ordynarny rytm. Jednym słowem będziecie ukontentowani tym, co prezentuje na swoim debiutanckim krążku Intestinal, zatytułowanym po prostu „Human Harvest”. A z racji tego,  że Wasz – na pewno kochany – recenzent lat już trochę ma i pamięta jaki takie granie nie było oldskulowym, tylko najnowszym trendem i przyszłością muzyki metalowej, to też micha mu się cieszy. Nie istotne jest to, że „to już było”. Ba, ja przymykam moje ropiejące oko na to, że oryginalnością to nie grzeszy i nawet koło niej nie stało. Po prostu zakochałem się w tej płycie. Ze wzajemnością. Ja jej w prezencie dwunastnicę sąsiada, ona mi prosty, kopiący po dupsku death metal. Rzekłbym związek idealny, a przy okazji można się pozbyć gościa, który rok czasu robi remont w mieszkaniu.  I tyle. Nic więcej. Zapierdalać na sajt Psycho Records i kupować, kupować.

A żeby nie było, że mi jucha uszy przesłoniła, to powiem na koniec tyle, że wokalista w niektórych momentach nieco dołuje poziom ogólny. Ale nic to, bo to i tak smakowity kąsek. Okładka miażdży, poza zdjęciem zespołu.

Ocena: 8/10

Tracklist:

01. Maggot Filled Flesh
02. Licking a Dead Cunt
03. Bloodsplatter
04. Piled Alive
05. Skinripped Whore
06. Meat Train
07. Swamp
08. No Remains of Your God
09. Murder = Art
10. Dead Raped Forever
Ef
4473 tekstów

Cyniczny i złośliwy chuj. Od zawsze.

Skomentuj