Skip to main content

PO CZTERECH TYSIĄCACH LAT PRZERWY

The Pontic Winds

Zobacz wcielenie na yt:

Wsłuchaj się w sferę soniczną:
https://distrokid.com/hyperfollow/hermopolis/the-pontic-winds

https://hermopolis.bandcamp.com

Z Górnego Egiptu na Górny Śląsk.

Hermopolis to prastary byt, liczący sobie już ponad 4 tysiące lat. Powstał w czasach przedhistorycznych, założony według legend na terenie Górnego Egiptu. Aktualna, kolejna już jego inkarnacja zamieszkuje Górny Śląsk.

Międzynarodowa enklawa muzyków tworzących Hermopolis pochodzi z bardzo różnych obszarów sztuk. Oprócz elementów sonicznych pełni też funkcję edukacyjną, mając na celu otworzyć dostęp dla współczesnego społeczeństwa do swojej pamięci genetycznej. Hermopolis to kontekstowe połączenie ze starożytnym Miastem i prastarą Wiedzą oraz ich Wpływem na teraźniejszość.

Czy nasza wizja kosmosu różni się tak naprawdę od tego co widzieli nasi przodkowie, którzy nigdy nie widzieli zdjęć satelitarnych? Muzyka Hermopolis ma na celu przybliżenie nas do znalezienia odpowiedzi na to pytanie samodzielnie.

Dotrzyj do Hermopolis, połącz się w jedność z jego Wiecznym Istnieniem!

GPS: https://goo.gl/maps/CWbGgZi8nu7PMWqJ8

BC: https://hermopolis.bandcamp.com/

FB: https://www.facebook.com/eternal.hermopolis

IG: https://www.instagram.com/eternal.hermopolis/

https://distrokid.com/hyperfollow/hermopolis/the-pontic-winds
Oracle
17065 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

krzta
Newsy

Krzta z nową sesją live od Pohuk!

OracleOracle14 października 2022

Skomentuj