Skip to main content

Data

maj 27 2023
Expired!

Czas

18:00 - 23:00

Unholy Blood Fest II: HellFuck, Eteritus, F.A.M., Hegony i Black Raptus w Toruniu

Przyszedł czas na ogłoszenie drugiej edycji UBF. Tradycyjnie wystąpi dla Was pięć kapel.
HellFuck – speed thrash metal
Nowy projekt zaprawionych w boju członków takich ekip jak m.in. Azarath, Embrional, Stillborn, F.A.M, A.H.P, Squash Bowels. Nazywani polskim Slayerem, Kreatorem. Jedno jest pewne grają szybko, bluźnierczo i krwawo. Nakładem Godz ov War Productions wydali album „Diabolic Slaughter”, który okazał się jednym z najlepszych debiutów 2022 roku.
Eteritus – death metal
Zespół Eteritus z Torunia powstał w lutym 2013 roku z inicjatywy perkusisty Nitro. W grudniu 2013 składające się z 4 utworów mcd „Tales of Death” zostało zmiksowane a w lutym 2014 materiał został wydany na cd nakładem W.M. „Psycho”. 26.06.2016 ukazał się debiutancki album „Following the Ancient Path”, który został wydany przez Godz ov War Productions. 16 listopada 2018 roku nakładem Deformeathing Productions ukazała się druga płyta Eteritus zatytułowana „Order of Death”. Z początkiem roku 2019 nastąpiły w zespole zmiany w składzie, liderem zespołu cały czas pozostaje Nitro. Eteritus wydaje we wrześniu 2021 swoją trzecią płytę: „Rotten Transition” nakładem Godz ov War Production. Charyzmatyczny wokalista Eteritus pochodzi z Meksyku.
F.A.M. – death metal/grindcore
Furor Arma Ministrant czyli mieszanka death metalu i grindcore’a. Do tej pory wydali 3 płyty, które są atakiem agresji i brutalności.
Hegony – death metal
Death Metalowy gargulec powstały we Wrocławiu z obecną siedzibą w Oleśnicy. Dźwięki i rytmiczna nawałnica, którą tworzą, łączy starą szkołę kompozycji z nowszym obliczem metalu śmierci. Hegony to gnijący pomiot bandy 4 zwyrodnialców, z których chorych głów do dnia dzisiejszego wyszło z zatęchłej piwnicy kilka krótkich materiałów muzycznych (EP „First Stab”, split Anal Terror II, promo „Second Stab”) będących wstępem do plugawego, pełnowymiarowego bękarta „Turpistic Ecstasy”. Pracując nad kolejną krótką formą – Hegony zawita do Torunia.
Black Raptus (Włochy) – black metal
Black Raptus narodził się zimą 2018 roku z inicjatywy Draugr’a i Hvrvs’a. Ta dwójka chciała stworzyć black metalowy projekt, więc zaczęli szukać pozostałych członków zespołu. Po kilku próbach grupa narodziła się oficjalnie wraz z pojawieniem się perkusisty NazGhoula i basisty Lifedestroyera. W 2019 roku ukazuje się pierwsze demo zatytułowane „Black Raptus”, a w 2021 roku zespół wydaje swój pierwszy pełny album zatytułowany „Cold Cases”. Pomiędzy końcem 2021 roku a początkiem 2022 roku nastąpiły zmiany personalne. Do projektu dołącza drugi gitarzysta G. oraz perkusista Goya. Black Raptus pracuje obecnie nad drugim albumem, który prawdopodobnie ukaże się w 2023 roku.
Bilety:
Przedsprzedaż – 50 zł:
W dniu koncertu na bramce – 60 zł

Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Skomentuj