Skip to main content
Mythrone

Data

sty 08 2023
Expired!

Czas

17:00 - 23:00

Ulcer, Doomster Reich, Ironbound i Nuclear Holcaust zagrają w Krakowie na 40-tce Mythrone’a

W niedzielę 8 stycznia 2023 r. w krakowskim Garage Pub przy ul. Piłsudskiego 27 odbędzie się okolicznościowy koncert z okazji 40-tki Mythrone’a oraz 22 lecia działalności Mythrone Promotion. Solenizant zaprosił do udziału w imprezie pod wiele mówiącą nazwą „XL Years in the Abyss” kilka polskich formacji metalowych, mniej lub bardziej związanych z jego działalnością, z założeniem, że w jednym miejscu uda się zebrać czołowych przedstawicieli w swoich ligach. I tak, na scenie Garage Pubu pojawią się:

– NUCLEAR HOLOCAUST – jedna z najlepszych obecnie załóg grindcore w tym kraju, wprost hołdująca dokonaniom Extreme Noise Terror i Repulsion. U Mythrone’a wydali już cztery materiały, choć w temacie pełniaków grzeszą z Selfmadegod. Na koncertach nie szczędzą ekspresji rodem z klasyczycznego thrashcore. Om nom nom.

https://nuclearholocaust.bandcamp.com/

– IRONBOUND – topowa polska formacja uprawiająca klasyczny heavy metal. Lepszego Iron Maiden worship w zlewniach Wisły i Odry nie było, NIE MA i chyba jeszcze długo nie będzie. O ile w ogóle. Ich debiutancki album „The Lightbringer”, wydany nakład zaprzyjaźnionej Ossuary Records, zrobił z dupy  niejednego fana heavy wylotówkę na Kielce, nie oszczędzając też jubilata.

https://ironboundpl.bandcamp.com/

– DOOMSTER REICH – jedna z najoryginalniejszych po tej stronie Odry formacji nurtu halucynogennej zagłady, dzięki której Kraków zostanie zaklęty dymem i wykwintnym groovem spod znaku czarnej magii. Łodzianie wypuści właśnie w barwach zaprzyjaźnionej Old Temple swój najnowszy, czwarty album długogrający „Blessed Beyond Morality”. Będzie gruuubo.

https://doomster-reich.bandcamp.com/

– ULCER – perła w koronie wydawniczej Mythrone Promotion i Defense Records. Lubelscy potentaci metalu śmierci, piewcy klasycznego do bólu podejścia do riffu, tytani sekcji rytmicznej i potężni bogowie sonicznego zniszczenia. Wydawcy ponoć nikt nie wierzy, zatem posłużymy się fragmentem recenzji popełnionej przez kolegę Redaktora Jakuba na łamach Chaos Vault Webzine, onegdaj: „mam dla Was złe wieści – Ulcer powrócił z „Dead Souls Cathedral” i jeśli ostatnio zostawił po sobie gruzy, tak teraz nie ostanie się kurwa kamień na kamieniu, gwarantuję Wam to. Bezapelacyjnie stwierdzam, że mamy do czynienia z najlepszym albumem Lublinian w ich dyskografii.

https://ulcerpoland.bandcamp.com/

Ponadto, nie zabraknie stoisk z merchem zaprzyjaźnionych wytwórni i innych atrakcji, o czym przekonają się Ci, którzy stawią się na koncercie.
Szczegóły:
8 stycznia 2023 r. (niedziela)
Kraków, garage Pub (ul. Piłsudskiego 27)
bramy: 17.00, start: 18.00, wjazd: 50 zł

P.S. Nazajutrz po urodzinach Marcina, w krakowskim Hype Parku srogie after party w postaci koncertu Misthyrming, Kringa, Ritual Death i Nubivagant.

Skomentuj