Skip to main content
sisyphean

Data

maj 07 2023
Expired!

Czas

19:00 - 23:00

Sisyphean, Crypts of Despair i Sacrofuck w Warszawie

SISYPHEAN i CRYPTS OF DESPAIR – dwie litewskie załogi wystąpią w Chmurach 7 maja.
Bilety: 50PLN (na bramce)
19:00 – Doors
19:30 – Sacrofuck
20:20 – Crypts of Despair
21:30 – Sisyphean
SISYPHEAN to black metalowy zespół z Litwy, których twórczość prowadzi słuchacza przez wielowarstwowość atmosferycznej muzyki. Podczas swych koncertów zespół poddaje się emocjom, przenosząc na słuchacza falę udręki, gniewu i ekstazy. Ich zeszłoroczny album „Colours of Faith” (Transcending Obscurity Records) zebrał bardzo dobre recenzje na całym świecie, co zapewniło zespołowi z Wilna możliwość trasy po Europie wraz z Mgłą i Ulcerate.
CRYPTS OF DESPAIR to agresywny i dziki death metal, którego celem jest zmiażdżenie słuchacza z pomocą tsunami decybeli. Zespół doskonale zdaje sobie sprawę z własnej siły, co zademonstrował podczas różnych koncertów i festiwali w Europie i Meksyku. Zespół na koncertach zagra swoje największe hity, chociażby utwory z „All Light Swallowed” (Transcending Obscurity Records), a także szereg nowych kompozycji.
SACROFUCK: Warszawski tygiel wszystkiego, co najbardziej obrzydliwe w muzyce death i black metalowej, wspomagane obskurnym splunięciem godnym estetyki starego grindcore. Bezczelnie uważają, że grają najbardziej ekstremalną muzykę w Warszawie.

Skomentuj