Skip to main content
lost

Data

lip 21 - 23 2022
Expired!

Czas

18:00 - 23:00

Paradise Lost w Krakowie, Warszawie i Gdańsku

Paradise Lost wykona kultowy album „Draconian Times” w całości, a set uzupełni o największe hity swojej prawie czterdziestoletniej kariery!
?? Paradise Lost will perform the set consisted of the entire iconic 'Draconian Times’ and the best songs of their four decades long career!
? PARADISE LOST (GB) doom metal, death metal (early years), gothic metal:
Powstały w 1988 roku w angielskim Halifax zespół Paradise Lost jest jednym z pionierów ciężkiego, mrocznego grania na Wyspach. To także jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów w Polsce, którą od czasu swojego powstania odwiedzał wielokrotnie.
We wrześniu 2021 roku Brytyjczycy z Paradise Lost po raz kolejny zawitali do Polski i po raz kolejny przekonali się, że polscy fani ich uwielbiają.
Nick Holmes i Greg Mackintosh, czyli główne siły twórcze kapeli, poprowadzili jej muzykę przez gęsty doom i death, by w latach 90. wkroczyć na obszar melodii i czystych wokali, a nawet zaliczyć romans z elektroniką. W XXI wieku Paradise Lost spojrzał łaskawszym okiem na swoją przeszłość, którą zmieszał z bardziej melodyjnym graniem. Poza Nickiem i Gregiem w zespole są obecnie: Aaron Eddy (gitara), Stephen Edmondson (gitara basowa) i fiński bębniarz Waltteri Väyrynen.
?
21 VII 2022
Kraków, Hype Park
22 VII 2022
Warszawa, Progresja
23 VII (sob/sat) 2022
? Gdańsk @ B90, ul. Elektryków
?️ 119/129 PLN – przedsprzedaż | presale, 150 PLN – w dniu koncertu | at the box office
Bilety | Tickets:
? https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)
*Dostępne od 1 IV (10:00) | Available from 1 IV (10:00)*
Uwaga! ! ⚠ Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. knockoutmusicstore.pl oraz ebilet.pl!
Attention! ⚠ The only authorised ticket stores are knockoutmusicstore.pl and ebilet.pl!

Skomentuj