Skip to main content
okrutnik

Data

sty 20 2024
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Okrütnik, Fugitivus i Havok Trigger w Rzeszowie

♱ NASTAŁ KRWAWY PONTYFIKAT ♱
Pub Spółdzielczy Rzeszów
Zastęp plugawych sług zmierza od wsi do wsi głosząc diabelską nowinę. Kto z was złoży pokłon Diabłu i napoi się krwią Chrystusa? Dołączycie do czarciej orgii!
Bilety dostępne w dniu koncertu:
30 PLN
OKRÜTNIK
Pochodzą z bezbożnej wsi ziem południowej Wielkopolski, gdzie proboszcz korzysta z każdej okazji by posiąść uległe mu dziwki, gdy ich ojcowie leżą zapici odpadem z lokalnej gorzelni, a każda patologia jest codziennością. Czas w tym miejscu zatrzymał się dawno i spłodził twór obcujący z najmroczniejszą odmianą heavy metalu. Okrütnik zaczął karierę od trasy z legendą polskiej sceny Turbo podczas trasy „The Last Warrior Tour 2019”. Zapisali się w lokalnej, parszywej świadomości debiutem, w postaci płyty „Legion Antychrysta”, która wznieciła w podziemiu nienawiść, zawiść i pogardę. Rok pański 2023 rozpoczął się od wyplutego z pochwy Maryi plugastwa „Rzeźnia 52 LIVE”, zwiastującego nadejście płyty „KRWAWY PONTYFIKAT”. Znienawidzeni, nienawidzą, spijają jad, wyrasta cierń.
➤ LEGION ANTYCHRYSTA (full album, 2020)
https://youtu.be/20wr8wkk9KY?si=9fMZAZJk_8gQ7YrV
➤ RZEŹNIA ’52 LIVE (live album, 2022)
https://youtu.be/F39JP5bFQnE?si=PWd1RzpJRZev_vf6
➤ KRWAWY PONTYFIKAT (full album, 2023)
https://youtu.be/uJK9yAkDYjc?si=Fwu7w5PfrWQT2fzI
HAVOK TRIGGER
Grają thrash groove metal. Zespół z pogranicza zjaranego stonerowego grania, szczyptą metalowego sznytu przy chłoszczącym thrashowym zgrzycie.
➤ Havok Trigger LIVE
https://youtu.be/WadF5OQ_-6Y?si=JfhWiNo8KD1QAj0J
FUGITIVUS
Black/Death Metalowy debiut. Zespół ze wschodu Polski, gotowy na wojne totalną.
➤ https://fb.watch/m_KpZu2sEp/

Skomentuj