Skip to main content

Data

mar 18 2023
Expired!

Czas

18:00 - 23:00

Moloch Letalis, Hate Them All i Atonement we Wrześni

Już za dwa tygodnie Moloch Letalis zaznaczy swoją dwudziestą rocznicę narodzin! Będący od swojego prapoczątku związany z wrzesińskim AQQ pub, dokona tej piekielnej celebracji właśnie tam! Spodziewajcie się więc tego, co najlepsze w szeregach tej hordy a więc barbarzyńskiej chłosty, spod bata której trudno będzie wypełznąć o własnych siłach. Dwadzieścia lat to nie mało ale też jeszcze wiele ich przed nami! Plugawą formę zespołu można będzie sprawdzić samemu i skonfrontować się z diabelską burzą jaką meteorolodzy piekła zapowiadają na tamtejszy wieczór.

Celebrację tych dwóch dekad pomoże nam uwiecznić zaprzyjaźnione terrorkomando z Zabrza, jakim jest Hate Them All! Trio jeńców nie bierze o czym będziecie mogli przekonać się sami stając twarzą w twarz z tym morderczym huraganem, niszczącym wszystko co stanie mu na drodze. Dowodem tego stanu rzeczy są dwie pełne, w pełni udowodnione zbrodnie w postaci dwóch albumów poprzedzonych masą pomniejszych zbrodniczych wykroczeń popełnionych za pomocą splitów, epek i demosów! Szykujcie się na atak, szykujcie karki na ścięcie.

Koncert otworzy młoda stażem ale stara dźwiękiem horda Atonement! Choć skład pochodzi z różnych rejonów Polski, nie przeszkadza to w odprawianiu diabelskiej sztuki, czego namacalnym dowodem jest rytuał uwieczniony na wydanej i bardzo dobrze przyjętej płycie „ Where The Light Is Devouring By Darkness”! Potężne, wojenno- rytualne granie podczas którego posmakujecie zimnego oddechu śmierci odbijającego się w pustych oczodołach czaszek. Za sprawą Atonement właśnie, resztka światła odbijającego się w Waszych wygłodniałych sercach -zgaśnie, pożarta przez nadchodzącą ciemność.

Zatem szykujcie się na ucztę dla duszy szykujcie się na ucztę dla ciała, bowiem wieczór zapowiada się srogo. Zapraszamy!

Skomentuj