Skip to main content

Data

lut 18 2024
Expired!

Czas

08:00 - 18:00

Kypck i Tankograd w Warszawie

Klub Hydrozagadka oraz Deerhunter Booking zaprasza na polski odcinek minitrasy zespołu KYPCK, rewelacji fińskiego doom metalu. Trasa „This is our red line”, która ma być pożegnaniem zespołu ze słuchaczami obejmie trzy stolice: Tallin, Rygę oraz Warszawę. Wieczór w Hydrozagadce otworzy stołeczny zespół Tankograd.
KYPCK [Finlandia] [Doom metal/ Sludge] https://www.facebook.com/KypckHeadquarters/
КУРСК (Kursk) jest fińską grupą grającą doom metal z wokalem w języku rosyjskim, założoną w 2007 roku. Członkowie zespołu to: gitarzysta Sami Lopakka (Sentenced, Northern Tribe), perkusista/producent Hiili Hiilesmaa, wokalista Erkki Seppänen (Tuiran Miliisi, Dreamtale), i Jaakko Ylä-Rautio jako gitarzysta basowy (The Skreppers). Sami siebie nazywają „Najszybszym Rosyjskim Doom Metalem z Finlandii”. Debiutancki album KYPCK pt. „Cherno” został wydany 12 marca 2008 roku w Finlandii. Na ich dyskografię składa się pięć długich płyt. Ostatnim krążkiem jest wydany w 2023 roku album Prestupleniya protiv chelovechestva (Crimes Against Humanity). Wraz z mini trasą w lutym 2024 ”This is our red line” zespół ogłasza zakończenie działalności zespołu po niej.
Nie musisz być członkiem partii, by spodobał Ci się doom w wykonaniu Tankogradu… Ale to nie zaszkodzi! Chodź na koncert i zmierz się z brutalistycznym pięknem społeczeństwa w rozsypce, wykutego w stalowych dźwiękach!
WIĘCEJ INFO: bilety 89/109 https://goout.net/pl/bilety/kypck/qlpv/

Skomentuj