Skip to main content
imperial triumphant1

Data

wrz 05 - 07 2022
Expired!

Czas

16:00 - 23:00

Imperial Triumphant w Warszawie, Gdańsku i Krakowie

Imperial Triumphant wystąpili już w tym roku w Polsce, podczas Mystic Festival 2022 i zachwycili publikę doskonale wykonaną mieszanką jazzu, eksperymentalnego metalu oraz psychodeli. Pod koniec lata grupa powróci do nas w ramach promocji swojego najnowszego albumu zespołu – „Spirit Of Ecstasy”.
?? Imperial Triumphant will perform in Poland on September 5th @ 'Drizzly Grizzly’ Gdańsk, September 6th at 'Hydrozagadka” (Warsaw) and on the 7th of September @ 'Kamienna12′, Cracow.
? ???????? ?????????? ?? avant-garde, experimental death metal:
Znacie drugi zespół metalowy, który nagrał numer z Kennym G? Albo taki, który odstawił diabła, rycerzy siodłających konie i podniosłą poezję na rzecz opisywania brzydoty Nowego Jorku?
Imperial Triumphant to długo wyczekiwana rewolucja na niwie technicznego death/black metalu, a wszystkie znaki na niebie i ziemi potwierdzają, że za tym wszystkim stoi szeroko rozrysowany koncept, a nie kombinowanie dla kombinowania.
Już sama muzyka zaskakuje, bo – w odróżnieniu od wszystkich odmian rocka – nie bierze się z bluesa, lecz z free jazzu.
Tutaj króluje improwizacja i spontaniczność, a każdy ze skrzących się dysonansów ma dokładne miejsce w układance, podobnie jak gradobicie blastów i morze solówek. Do tego wystarczy dorzucić tak pieczołowicie rozegrane kwestie imidżu, bo o ile w metalu zawsze królowała brzydota, tak w otoczce okołomuzycznej Imperial Triumphant rządzi piękno. Jeden z najważniejszych zespołów metalowych ostatniego dziesięciolecia? Całkiem możliwe, przekonajcie się sami, a nie pożałujecie.
? ?????? | ???????:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)

Skomentuj