Skip to main content

procession wawaTego wieczoru rozstąpią się nad Warszawą niebiosa. Mamy przyjemność zaprosić Was na koncert legendarnego Esoteric w asyście epickich Isole i Procession. Krótkie streszczenie dla niezorientowanych:

ESOTERIC (UK, Season of Mist) – Legenda funeral doom metalu przyjeżdża promować swój wydany dwa lata temu, niezwykle chwalony album „Paragon of Dissonance”. Półtorej godziny tej nieopisanej podróży na żywo prawdopodobnie zniszczy każdego. Koncerty Esoteric to przeżycia z rodzaju tych, których się nie zapomina.
http://www.esotericuk.net/
http://www.youtube.com/watch?v=fVIm5byWUUk

ISOLE (SWE, Napalm Records) – Weterani epic doom metalu z Isole po raz pierwszy odwiedzają Europę Środkowo-Wschodnią. Promować będą swój ostatni album – „Born from Shadows”. Jeśli jesteś fanem Lord Vicar lub Doomshine, a nie słyszałeś o Isole, czas to zmienić.
https://www.facebook.com/Isoleofficial
http://www.youtube.com/watch?v=edOqqDn3f18

PROCESSION (SWE/CHI, HHR Records) – Stosunkowo młoda kapela, która zdążyła już zaznaczyć dość wyraźnie swoją obecność na doom metalowej scenie. Trzy świetnie przyjęte albumy na czele z zeszłorocznym, prawdziwie epickim „To Reap Heaven Apart”, pozwoliły im na występy na Hellfest czy Rock Hard Open Air u boku największych gwiazd. Wyznawcy Candlemass powinni obowiązkowo zwrócić uwagę na ich dokonania!
https://www.facebook.com/pages/Procession/
http://www.youtube.com/watch?v=IgY4iRXBpwM

————————–————————–————————–——————-

Gdzie: Pub motocyklowy 2Koła, Warszawa, ul. Tunelowa 2

Kiedy: 16.04.2014, godz. 19:30 (postaramy się jak najwcześniej, ze względu na środek tygodnia), podwoje otwieramy o 18:00.

Ile: 40 zł z rezerwacją i w klubie w przedsprzedaży / 45 zł w dniu koncertu.

Bilety dostępne od przyszłego tygodnia na miejscu w klubie w godzinach otwarcia, tj. środa, czwartek, piątek, sobota od 15 do nocy i wraz z nadejściem lepszej pogody również w pozostałe dni.

Oracle
17138 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Skomentuj