Skip to main content

Dnia 9 lutego 2024 roku PRIMITIVE REACTION z dumą prezentuje nowe wydawnictwo zespołu THROAT z Polski, zatytułowane „Blood Exaltation”, w formie CD.

Pochodzący z zawsze pulsującej polskiej sceny black metalowej, THROAT to uosobienie miazmatycznej morbidości. Podczas gdy wielu z ich rodzimych współczesnych czci paradygmatyczne dźwięki Temple of the Fullmoon, THROAT wydobywa zamiast tego szerszy, bardziej dziki styl black metalu, który spogląda zarówno na wschód, jak i na południe. Ich brzmienie to dźwięk skłaniający się ku Necromantii, Mortuary Drape, węgierskiemu Tormentorowi, wczesnemu Samaelowi i innym polskim ikonom jak Cultes des Ghoules: katakumby, starożytne, niepokojące.

Do tej pory THROAT wydał debiutancką demówkę „New Flesh Nectar” w 2020 roku w renomowanym labelu Fallen Temple, a teraz spiskuje z PRIMITIVE REACTION, aby dołączyć do tej przepowiednie nagranie z nowym EP o tytule „Blood Exaltation”. Cztery utwory w 33 minuty.

www.throatoftheantichrist.bandcamp.com 
www.primitivereaction.com

Oracle
16982 tekstów

Sarkazm mu ojcem, ironia matką i jak większość bękartów jest nielubiany. W życiu nie trzymał instrumentu w ręku, więc teraz wyżywa się na muzykach. W obiektywizm recenzencki wierzy w takim samym stopniu jak we wniebowstąpienie, świętych obcowanie i grzechów odpuszczenie.

Newsy

Djinn-Ghül z nową EP-ką

PathologistPathologist8 grudnia 2021

Skomentuj